Jak poznat originál Armani

Chcete si koupit něco od Armaniho a rádi byste, aby se jednalo skutečně o originál? V dnešní době je na trhu velké množství napodobenin a Armani samozřejmě není vyjímkou. Pokud tedy skutečně toužíte po této kvalitní značce v originálním provedení, bude nejlepší navštívit přímo kamenný obchod Giorgio Armani, který je například v Praze.

Chcete-li uskutečnit nákup přes internet, pak se podívejte za jakou cenu je vám Armani nabízen. Originál nejde pod cenu a tak pokud se vám zdá kousek velmi levný raději jej nekupujte. V outletech mají lepší ceny, ale je nutné, aby byl outlet autorizovaný, jinak zde nenakupujte.

Porovnejte vždy zboží, které chcete koupit ze stránky http://www.armani.com, kde najdete originální kousky, které tato značka nabízí a vy si je můžete porovnat s těmi, které si chcete koupit. Pokud danou věc na stránkách nevidíte, znamená to také, že nebyla originálně Armanim vyrobena a tak také není originálem.

Ceny na těchto stránkách by měli odpovídat přibližně cenám, za které je nabízí prodejce. Při koupi originálních věcí od Armaniho byste měli dostat certifikát pravosti s vodoznakem. Štítek je připevněn tmavě modrou tkaničkou, jiná být nemůže. Certifikát kvality je vložen v pouzdře, které je taktéž modré až skoro černé.

Všude, kde je nápis Armani má písmeno A levou stranu užší a pravou širší. Kartička, která je vložená v modrém pouzdru má vyražené nápisy Giorgio Armani a má je napsané pod sebou. Nápisy nesmí být napsané, ale musí být vyražené.

Na kartičce je pak ještě jeden velmi důležitý ochranný prvek, s bílým podkladem a zeleno-červeným nápisem CERTIFICATO DI AUTENTICITÁ. Pod tím a nad tímto nápisem je bílý proužek s nápisy GIORGIOARMANI a je to psané v celku. Nápisy jsou taktéž plastické a vyražené, pokud přejedete prsty ucítíte to, na první pohled to však není vidět.

Jak prodávat kosmetiku

Prodávat kosmetiku je určitě sen nejedné z nás. Důvod je jednoduchý, protože se jedná o práci, která je velice příjemná a která by nás rozhodně bavila. Jak prodávat kosmetiku? Kosmetiku může defakto prodávat každá z nás, pokud se například stane Avon lady, nebo se zaregistruje u Oriflame. Pokračovat ve čtení „Jak prodávat kosmetiku“

Jak nejrychleji rostou vlasy

Toužíte po dlouhých vlasech, ale máte pocit, že se růst vašich vlasů zastavil? Pak věřte, že tomu tak není. Barvíte-li si vlasy, jistě vidíte odrosty, které vaše vlasy mají. To znamená, že vám vlasy rostou, ale konce se ulamují. Je proto dobré používat přípravky, proti ulamování konečků a konečky si čas od času nechat zastřihávat. Pokračovat ve čtení „Jak nejrychleji rostou vlasy“

Jak poznat jaký účes by mi slušel

Otázka jaký účes by mi slušel, je vlastně otázka, která určitě zajímá každého z nás. I když máme například pěkný účes, tak i tak přemýšlíme o jiném a zajímalo by nás, jak by k nám šel. Stane se, že potkáme někoho, komu to moc sluší a má velmi pěkně upravené vlasy a my bychom se v nich taktéž nejraději viděli, ale zrovna nám, by toto vůbec slušet nemuselo. Pokračovat ve čtení „Jak poznat jaký účes by mi slušel“

Jak pečovat o suchou pleť

Suchá pleť může potrápit stejně tak, jako může potrápit pleť mastná, nebo citlivá. Každá pleť má něco, s čím se musí bojovat. Suchá pleť má na rozdíl od mastné pleti jednu velkou nevýhodu a to takovou, že rychleji stárne a díky tomu jsou viditelné vrásky mnohem dříve, než je tomu u pleti mastné. Pokračovat ve čtení „Jak pečovat o suchou pleť“

Jak poznat originální parfém

Jak poznat originální parfém, jistě zajímá nejednoho z nás, protože se nám klidně může stát, že za vidinou dobré ceny naletíme padělku. A to je jeden velmi důležitý aspekt, kterému bychom měli věnovat pozornost. Pokud chcete koupit originální parfém, nekupujte nesmyslně levné parfémy, které vám prodávající neumožní očuchat. Pokračovat ve čtení „Jak poznat originální parfém“

Jak prát, aby prádlo vonělo

Jistě neustále přemýšlíte, jak to udělat, aby vaše prádlo vonělo. Důležité je mít dobrý a kvalitní prášek, potom voňavou aviváž, a to stále není vše, čím můžete své prádlo provonit. Pokud na sebe oblékáte voňavé prádlo, nebo uleháte do voňavě čistě povlečené postele, vyvolá to ve vás příjemný pocit.

Jak prát prádlo, aby vonělo?

Prášek na praní je základ. Na trhu je velký výběr prášků a pracích gelů. Já osobně dávám přednost pracím gelům. Vyzkoušela jsem prací kapsle, ale ty mi absolutně nevyhovovali. Prádlo nebylo voňavé a kapsle se po vyprání přilepili na kus oblečení, který jsem po té musela vyprat znovu.

Co se týká aviváží, tak ty pokud máte možnost, kupte raději v Německu. Seženete tak kvalitní aviváže, které stojí okolo 1 eura a dokonale vaše prádlo provoní. Pokud nemáte možnost jezdit na nákupy do Německa, doporučuji aviváže z Dedry. Jsou sice dražší, stojí okolo 100 Kč, ale výsledný efekt je naprosto úžasný, tyto aviváže provoní jak vaše prádlo, tak i celý váš byt.

Chcete-li, aby vaše prádlo vonělo, nedávejte je po vyprání uschnout ven. Je to moje osobní rada a mám to vyzkoušené. Ať jsem použila sebelepší aviváž a prádlo pověsila ven, vůně vyprchala. Proto raději věším prádlo doma. Pokud přeci jen dáváte uschnout prádlo ven, rozhodně jej nenechávejte venku přes noc.

Další možnost jak dodat svému prádlu vůni, je používat vůně do žehličky. I ty jsou velmi efektivní a vašemu prádlu dodají skvělou vůni. Dobré je mít stejnou vůni aviváže a stejnou vůni do žehličky, aby se vůně navzájem nepřebíjely.

K dostání jsou také vůně do skříně, které jsou závěsné a které zavěsíte, nebo položíte ke svému prádlu. Opět přidám svou zkušenost, kdy dávám otevřený prázdný obal od aviváže do skříně a nechám zbytky této vůně působit ještě ve skříni.

Jak pečovat o blond vlasy

Jak pečovat o blond vlasy, když je máte odbarvené? Pokud máte přírodní blond, není třeba až tak o vaše vlasy pečovat, jako když se na vlasy použije chemie. Odbarvení se na vaší hřívě podepíše značným způsobem a tak je třeba dát jim maximální péči.

Máte dvě možnosti, buď budete chodit na kůry a výživy do salonu a můžete si o vlasy nechat pečovat profesionálním způsobem, nebo se na to vrhnout doma sama a tím pádem si nakoupit vhodné přípravky domů a péči doma věnovat maximum.

Co byste doma všechno měla mít, abyste dala své blond hřívě maximum výživy? Samozřejmostí je určitě šampon a kondicionér, dále pak byste měla mít vlasovou masku, nesmývatelný kondicionér, regenerační sérum na roztřepené konečky, závěrečný lesk na vlasy, samozřejmě vhodný hřeben a vůbec vám neuškodí, když budete používat vitamíny na vlasy.

Podle potřeby vlasy myjte a používejte vždy kondicionér. Jednou za týden si udělejte na vlasy masku, zábal. Nejlépe maska působí, když si ji nanesete na mokré vlasy a zabalíte do potravinové folie, či do ručníku. Masku klidně nechte na vlasech i 40 minut.

Po uplynutí uvedené doby, důkladně opláchněte. Na vlasy nyní můžete aplikovat nesmývatelný kondicionér a na konečky vlasů sérum, na zamezení třepení. Pak vlasy nechte uschnou, nebo vyfenujte, či vyžehlete a ve finále je lehce postříkejte závěrečným leskem na vlasy.

Vynikající účinky na poškozené vlasy má také olivový olej, který vetřete do vlasů a necháte jej přibližně 30 minut působit. Pokud dáte vašim odbarveným vlasům dostatečnou péči, budou vypadat zdravě, budou se vám lesknout a díky tomu budou vypadat velmi dobře.

Jak pečovat o umělé řasy

Nechala jste si udělat umělé, dlouhé a husté řasy a chcete, aby vám co nejdéle vydržely? K tomu je také nutné vybrat salon, který je dobrý a má dobré reference, protože jsou salony, které používají levná lepidla, prodloužení pak nabízejí levněji, ale řasy vám brzy odpadnou.

Mám s tímto sama velmi špatnou zkušenost, kdy jsem si na slevovém portálu koupila kupon na aplikaci řas a hned druhý den ráno po aplikaci, jsem se vzbudila snad jen se 4 řasami na oku, přičemž jsem šla reklamovat práci do salonu a jelikož se situace opakovala, už jsem tam nešla.

Proto raději vybírejte dražší prodloužení s kvalitními lepidly, protože pokud si zakoupíte levnější prodloužení řas, stejně na tom ve finále proděláte.

Jak pečovat o umělé řasy? Rozhodně musíte být opatrné při odličování a odličovat si oční okolí tak, abyste se řas vůbec nedotkli. Nejlepší způsob je použít k odlíčení vatové tyčinky. V žádném případě si oči nemněte. Snažte se nepřijít vůbec do kontaktu s vašimi prodlouženými řasami. Důležité je také dát si pozor ve spánku, protože není vhodné se o řasy opírat.

Samozřejmě musíte počítat s tím, že vám nějáké ty řasy vypadnou, ale nesmí to být velké množství. Pokud se ráno probudíte a budete mít řasy pocuchané, upravte je jemně bříšky prstů. Nesmíte na řasy tlačit, ani za ně jakkoliv tahat. Důležité je jim věnovat opravdu co největší péči.

Řasy se doplňují jednou za tři týdny, někdy je to potřeba i dříve, někdy stačí i později. Doplňují se tak, že na vypadaná místa, se dají řasy nové. Pokud najdete doma vypadané řasy, už není třeba je sbírat a nosit kosmetičce, protože na každou další aplikaci, se použijí řasy nové.