Jak poznat jaký účes by mi slušel

Rate this post

Otázka jaký účes by mi slušel, je vlastně otázka, která určitě zajímá každého z nás. I když máme například pěkný účes, tak i tak přemýšlíme o jiném a zajímalo by nás, jak by k nám šel. Stane se, že potkáme někoho, komu to moc sluší a má velmi pěkně upravené vlasy a my bychom se v nich taktéž nejraději viděli, ale zrovna nám, by toto vůbec slušet nemuselo.

Jak poznat jaký účes by nám slušel? Zkuste si na svém počítači nainstalovat Hair studio, díky kterému si můžete vyzkoušet různé účesy. Stačí vybrat svojí fotografii, nejlépe takovou, kde máte vlasy sčesané z obličeje a poté si vybrat typ účesu. Nejprve vyzkoušejte barvu, Možná se budete divit, jak moc vám bude slušet například blond, pokud máte vlasy černé, nebo naopak.

Třeba vám zrovna bude slušet mnohem více tmavá barva, než vaše vytoužené melíry. Vypadat dokonale můžete také v zrzavé barvě, nebo v barvě s načervenalými odstíny. Rozhodně si vyzkoušejte barvu vlasů, možná se odhodláte k razantní změně a to samozřejmě k lepšímu.

Co se týká délky vlasů, tak tam můžete být také překvapeni tím, co vám skutečně sedne. Nosíte dlouhé vlasy v domnění, že jsou sexy a krásné, ve skutečnosti vám však může mnohem více slušet krátký účes a udělat z vás úplně jiného člověka.

Může to být ale i naopak, když nosíte celý život krátké vlasy a najednou zjistíte, díky tomuto programu, že by vám velmi slušeli vlasy dlouhé. Vyzkoušejte, jaký typ účesu by vám nejvíce seděl, a nechte si tento účes na své hlavě vykouzlit. Fotku, kterou si tímto způsobem vytvoříte, si můžete i vytisknout, nebo poslat na email.

Na internetu můžete najít hned několik programů, které vám prozradí, jaký účes by vám slušel. Většinou jsou tyto programy zdarma. Vyzkoušejte si, co by se k vám hodilo nejvíce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *