Jak rychle otěhotnět

Snad každá žena touží mít miminko. Problémem dnešní uspěchané doby je to, že někdy může mít žena s rychlým otěhotněním problém. Poté si neustále kladou ženy otázku, co mohu udělat proto, abych rychle otěhotněla? Prvním krokem k rychlejšímu otěhotnění je předpoklad zachování klidu. Stres, ve kterém se žena v případě neúspěšného pokusu o otěhotnění nachází, není dobrým pomocníkem pro úspěch.

Některým ženám stačí pro úspěšné otěhotnění jen vysadit antikoncepční pilulky. Jenže zatímco jedné ženě se podaří otěhotnět rychle a bez sebe menšího úsilí, jiné ženy to tak snadné nemají. Tyto ženy potřebují pro otěhotnění soustředěné úsilí, spoustu pokusů a někdy i lékařskou pomoc. Pro některé ženy se tak otěhotnění stává noční můrou. Neustále se v hlavě zabírají otázkou, jak rychle otěhotnět?

Ptají se sami sebe či svých kamarádek, příbuzných, co mají udělat proto, aby rychle otěhotněli. Existuje několik rad, které poradí těmto ženám s tím, jak rychle otěhotnět. V mnoha případech tyto rady zaberou. Po dodržení některých rad, žena zjistí, že na těhotenském tesu jsou dvě čárky. V tu chvíli prožívá velké štěstí, jelikož ví, že je těhotná.

Jak rychle otěhotnět – rady

● Pravidelné milování

Toužíte li otěhotnět a nedaří se vám, zkuste se začít s partnerem pravidelně milovat. Obzvláště v případě, že jste neměli pravidelný cyklus v milování. Zkuste se milovat třikrát až čtyřikrát do týdne. Zde je velmi velká šance, že se Vám podaří otěhotnět.

● Vypočítejte si ovulaci

Jednoduchá metoda, jak zjistit kdy má žena nejplodnější dny. Ovulační dny si může žena vypočítat sama na základě pravidelnosti svého cyklu, kdy nejplodnějším dnem první den po čtrnácti dnech uplynulé periody. Ovulaci můžou ženy zjistit i pomocí ovulačních testů. Ovulační testy pracují na principu měření hladiny hormonu LH, který je přítomný v moči a signalizuje, že vaječníky uvolnily vajíčko.

● Milování před ovulací

Pokud znáte termín své ovulace, využijte možnost milování s parterem. Spermie vydrží živé dvacet čtyři až čtyřicet osm hodin v těle ženy. Vajíčka jsou totiž schopná

po ovulaci přežít v těle ženy jen 12 hodin. Pokud se do té doby žena stihne pomilovat má vysokou šanci na otěhotnění.

● Sledování poševního sekretu

Po skončení periody je poševní sekret řídký a průhledný. Ovšem po periodě začíná stoupat hladina progesteronu. Progesteron tak před ovulací způsobuje hustší poševní sekret. Jakmile se přiblíží ovulace, zvyšte frekvenci milování s partnerem.

V případě, se ženám nepodaří otěhotnět ani po dodržení rad, je vhodné navštívit gynekologa. Gynekolog je schopný ženě poradit s otěhotněním, je to odborník, který může na základě svých znalostí a zkušeností ženě nejlépe pomoci s otěhotněním.

Jak správně líbat

Líbání patří mezi jeden ze základních projevů vzájemných sympatií a citů mezi mužem a ženou. Polibek je dotek rtů, který vyjadřuje citové hnutí a projev společenské konvence. Ovšem při líbání jde, už o mnohem více, než jen o vyjádření společenské konvence. Líbání je projevem hlubších citů.

Mnoho lidí pociťuje před prvním líbáním obavu z toho, aby polibek a následné líbání s partnerem nebo partnerkou dopadlo dobře. Líbání je totiž základní biologickou intuicí, která nám říká, zda je vybraný partner pro nás ten pravý. Spoustu osob si tedy klade zásadní otázku Jak správně líbat? Na správném líbání není nic těžkého. Chce to jen dodržet pár základních pravidel.

Jak správně líbat, je především otázka strašící holky a kluky v mladším věku, ale pokládat si tuto otázku mohou i zkušení lidé. Před líbáním obzvláště tím prvním, bychom si měli vyčistit zuby. Důležité je zůstat úplně uvolněný a nepodávat se pocitu strachu z polibku. Úplně nejlepším a nejjednodušším pravidlem pro správné líbání je, spolehnout se na vlastní instinkt. Vlastní instinkt nám přesně poradí, jak správně políbit svého vyvoleného či svou vyvolenou.

Každý člověk má svou vlastní intuici i techniku líbání. Obecně existují pravidla, jak správně líbat. Neznamená to však, že bychom museli při líbání naprosto vždy postupovat podle těchto pravidel. Při líbání je vhodné mít na paměti, že jde především o osobní věc. Každý člověk má rád v líbání něco jiného. Při prvním polibku není ani tak důležité co má partner nebo partnerka v líbání rád. Pro další provozování líbaní s partnerem či partnerkou bychom, už měli vědět co má kdo z partnerů při líbání rád.

Pro inspiraci a zmírnění obavy z tématu jak správně líbat se můžete podívat na přiložený seznam základních pravidel pro líbání.

Základní pravidla pro líbání:

  • Nesmíte se bát líbání
  • Vůbec nemyslete na to, že líbání zkazíte
  • Při líbání zavřete oči
  • Nemluvte při líbání
  • Mile se usmívejte při líbání
  • Neslintejte
  • Líbejte něžně a dlouze
  • Přizpůsobte se při líbání požadavkům partnera

Pokud dodržíte tyto základní rady, nestojí nic v cestě úžasnému líbání. Důležité je rovněž zapomenout na obavy a plně si užívat krásné chvíle, které jsou předzvěstí krásného citu, nazývaného láska.

Jak neotěhotnět

Chcete se oddávat sexu a neotěhotnět při tom? Pak je mnoho rad jak neotěhotnět. Stoprocentně funguje samozřejmě antikoncepce, která těhotenství zabrání. Některé ženy však antikoncepci neužívají ať už ze zdravotního důvodu, nebo proto, že ji prostě brát nechtějí.

Jak neotěhotnět však samozřejmě řeší. Pokud tedy antikoncepci neužíváte, pak používejte s přítelem kondom. Ten taktéž samozřejmě zabrání těhotenství a navíc vás ochrání před pohlavními chorobami. Kondom není to jediné. Žena si může spočítat své plodné dny a podle toho se také řídit.

Jenže zde rozhodně není stoprocentní, že své plodné dny spočítá dobře a že se nechtěnému těhotenství vyhne. Nejlepší načasování je tedy ihned po menstruaci, nebo těsně před očekávanou menstruací. Jinak na tuto metodu spoléhejte co nejméně.

Pokud nepoužíváte ani jednu antikoncepční metodu a nepočítáte si ani plodné dny, pak se nabízí další možnost a tou je přerušovaná soulož. Partner si tedy musí dávat pozor a to není pro něj až tak ideální prožití sexuálního aktu. Navíc to nemusí stihnout. Pokud jste měla nechráněný styk a hrozí riziko nechtěného otěhotnění, pak si zajeďte na oddělení gynekologie a nechte si předepsat prášek, který se jmenuje Postinor a který můžete užít ještě po styku.

Je to však krajní řešení a prášek musíte stihnout užít do určité hodiny, jinak vám nepomůže. Navíc se předepisuje pouze ve vyjímečných případech. Nemůžete si tedy pro Postinor jezdit každý týden. Pokud opravdu nechcete otěhotnět, je nejlepší řešení antikoncepce.

Dnes je na trhu nepřeberné množství antikoncepčních přípravků, takže pokud vám nevyhovuje jeden druh, může vám vyhovovat druh jiný. Poraďte se se svým lékařem a nechte si doporučit to nejlepší právě pro vás. Řekněte své požadavky, co od antikoncepce čekáte, například, že chcete takovou, abyste na ni nemusela myslet každý den ve stejnou dobu, nebo že chcete šetrnou, po které nepřiberete.

Jak může být ovlivněna ženská sexuální touha

By: Jesús Corrius

Že se ženská sexuální touha výrazně liší od té mužské, o tom není pochyb. Jenže i samotná ženská touha je strašně individuální, protože to, co se líbí jedné ženě, se nemusí líbit ženě druhé, a proto muž vždy musí svou novou partnerku nejprve dokonale poznat, platí to samozřejmě i naopak.

Pokud má žena více hormonů estrogenu a testosteronu, pak bývá sexuálně náruživější a její intenzita v sexuálním životě je mnohem vyšší. Důležité ale je také to, jak vztah funguje a jak je na tom žena po psychické stránce. Pokud je žena ve vztahu šťastná a cítí se spokojeně, pak se to odráží i na jejím sexuálním chování.

Pokud jsou ženě odstraněny vaječníky, může dojít k poklesu libida a to především proto, že tělu chybí estrogen. Při průzkumech se zjistilo, že ženy, které mají vyšší hladinu testosteronu, mají mnohem větší chuť na sex.

Velký význam na sexuální život má ale celková pohoda a spokojenost ve vztahu s partnerem. Pokud nedojde k tomu, že žena není spokojená, pak nemá potřebu se svým partnerem ani sexuálně žít. Jestliže dochází k hádkám a rozbrojům, nezáleží na hormonech. Je dokonce prokázáno, že ženy, které jsou v období menopauzy, žijí mylně v domnění, že jejich sexuální život se vytratil právě proto, že jejich tělo začalo pracovat jinak a mnohdy se ubírají k hormonální léčbě.

Není tomu ale tak. Ženy mohou být nespokojeny pouze se svým partnerským životem, a pokud nejsou spokojené samy se sebou, pak i tento fakt může mít vliv na pokles sexuální touhy. Není třeba jej však léčit hormony, ale tím, že si zlepšíte kvalitu svého života a do vztahu vnesete kus něčeho, co vám dál pomůže být šťastnější a spokojenější.

Hormony jsou jako léčba sice účinné, ale psychika v tomto případě hraje ohromnou roli a pokud chcete hledat příčinu toho, že nejste ve svém sexuálním životě šťastni, tak ji hledejte někde jinde.

Jak se ubránit znásilnění

By: anna gutermuth

Znásilnění bychom neměly nikdy brát na lehkou váhu, a pokud se vám stane, že se dostanete do takto nebezpečné situace, tak je třeba okamžitě jednat. V první fázi máte šanci největší. Pokud se k vám útočník blíží zepředu, pak jej můžete nakopnout do rozkroku, začít křičet, kopnout do holenní kosti a snažit se co nejrychleji utéct do bezpečí.

Nejtěžší je si uvědomit fakt, že se opravdu k něčemu schyluje a že je třeba začít situaci ihned řešit, což nám někdy nemusí vůbec dojít. V tomto okamžiku se pak dostáváme do fáze druhé. Ještě než se přesuneme do fáze druhé, vrátíme se k té první.

Útočník může zaútočit na svou oběť zezadu, což je mnohem horší. V takové situaci je třeba se hodně zmítat. Kopat dozadu a snažit se trefit se do jeho pohlavního ústrojí. Pokud je to možné, vyškubněte se útočníkovi z oblečení a utečte. Křik a volání o pomoc je v tuto chvíli velice důležitý. Pokud vás však svalí na zem, nemáte už tolik šancí na ubránění se a s obranou už raději přestaňte. Přistupte na jeho hru, kdy mu povězte, že jste vlastně ráda, ale že by si měl dát pozor, neboť máte pohlavní nemoc. Nebo že byste si to s ním ráda rozdala, ale na nějakém lepším místě, protože na tomto vám to přijde dost nepohodlné.

V okamžiku, kdy již vykonává svou potřebu, se již raději nebraňte, protože právě zde můžete útočníka natolik rozčílit, že vás může hrubě napadnout, nebo dokonce usmrtit. Je to sice šílené, ale raději to chvilku vydržte s domněním, že za to budete moci žít dál, než abyste udělala něco, co vás o život připraví.

Ženy jsou ohrožené prakticky v jakémkoliv věku a je jedno, jsou-li to ženy atraktivní, nebo obyčejné. Útočník většinou na krásu, na věk, ani na vzhled nehledí, a proto jsme ohroženy naprosto všechny.

Důležité je začít se bránit v počátku, v další fázi se pak raději podvolit, mnohdy vám to může zachránit život.