Jak správně líbat

Rate this post

Líbání patří mezi jeden ze základních projevů vzájemných sympatií a citů mezi mužem a ženou. Polibek je dotek rtů, který vyjadřuje citové hnutí a projev společenské konvence. Ovšem při líbání jde, už o mnohem více, než jen o vyjádření společenské konvence. Líbání je projevem hlubších citů.

Mnoho lidí pociťuje před prvním líbáním obavu z toho, aby polibek a následné líbání s partnerem nebo partnerkou dopadlo dobře. Líbání je totiž základní biologickou intuicí, která nám říká, zda je vybraný partner pro nás ten pravý. Spoustu osob si tedy klade zásadní otázku Jak správně líbat? Na správném líbání není nic těžkého. Chce to jen dodržet pár základních pravidel.

Jak správně líbat, je především otázka strašící holky a kluky v mladším věku, ale pokládat si tuto otázku mohou i zkušení lidé. Před líbáním obzvláště tím prvním, bychom si měli vyčistit zuby. Důležité je zůstat úplně uvolněný a nepodávat se pocitu strachu z polibku. Úplně nejlepším a nejjednodušším pravidlem pro správné líbání je, spolehnout se na vlastní instinkt. Vlastní instinkt nám přesně poradí, jak správně políbit svého vyvoleného či svou vyvolenou.

Každý člověk má svou vlastní intuici i techniku líbání. Obecně existují pravidla, jak správně líbat. Neznamená to však, že bychom museli při líbání naprosto vždy postupovat podle těchto pravidel. Při líbání je vhodné mít na paměti, že jde především o osobní věc. Každý člověk má rád v líbání něco jiného. Při prvním polibku není ani tak důležité co má partner nebo partnerka v líbání rád. Pro další provozování líbaní s partnerem či partnerkou bychom, už měli vědět co má kdo z partnerů při líbání rád.

Pro inspiraci a zmírnění obavy z tématu jak správně líbat se můžete podívat na přiložený seznam základních pravidel pro líbání.

Základní pravidla pro líbání:

  • Nesmíte se bát líbání
  • Vůbec nemyslete na to, že líbání zkazíte
  • Při líbání zavřete oči
  • Nemluvte při líbání
  • Mile se usmívejte při líbání
  • Neslintejte
  • Líbejte něžně a dlouze
  • Přizpůsobte se při líbání požadavkům partnera

Pokud dodržíte tyto základní rady, nestojí nic v cestě úžasnému líbání. Důležité je rovněž zapomenout na obavy a plně si užívat krásné chvíle, které jsou předzvěstí krásného citu, nazývaného láska.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *