Jak oznámit, že jsem těhotná

Rate this post

Těhotenství je krásný stav, je to období, kdy zjistíme, že čekáme přírůstek do rodiny a máme tedy důvod k velikému těšení se, ale bohužel i k obavám. Od té chvíle kdy budoucí maminka zjistí, že je těhotná začíná strach o její miminko, který přetrvává už celý život.

Máte v sobě plod, který jste zatím neviděla, ale už při zjištění, že jste těhotná, se o něj začínáte neskutečně bát. Je to přirozené a logické. Jak oznámit své těhotenství? Neukvapujte se, protože těhotenství se většinou prozrazuje až tehdy, když překlenete 3 měsíc.

Nejprve to samozřejmě oznamte otci nenarozeného miminka. Můžete jej překvapit a to tak, že prostřete večeři a pod přikrytý talíř vložíte dudlík, botičku, nebo zabalíte těhotenský test. Těhotenství partnerovi se dá oznámit velmi originálními způsoby.

Rodině a všem ostatním to pak sdělte o něco později. Pokud má někdo z blízkých, nebo vaší rodiny narozeniny, pak můžete vložit do obálky fotku z ultrazvuku a tím vše říci, Fotka z ultrazvuku je dokonalá k tomu, abyste těhotenství oznámili. Můžete jí dát do rámečku a postavit na stůl, na okno, k posteli a podobně.

V práci sdělte, že jste těhotná když je to nutné. Pokud vykonáváte práci v noci, práci fyzicky náročnou, či práci v zakouřeném prostředí, sdělte zaměstnavateli, že jste těhotná co nejdříve, nebo poproste doktora o neschopenku a vysvětlete mu co je vašim zaměstnáním.

Pokud chcete svou zprávu vykřičet do světa, vyvěste ji na svůj Facebookový profil a tím bude řečeno vše. Oznamte v jakém měsíci jste. Týdny spoustě lidí moc neřeknou, měsíce jsou lepší. Vyfoťte se s bříškem a máte jasné, že se bude o přírůstku do vaší rodiny vědět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *