Jak odhalit braní drog

5/5 - (1 vote)

Jak odhalit braní drog? Chcete zjistit jestli vaše dítě nebere drogy a nedostalo se tak do spodiny společnosti, která bere jako svůj životní cíl sehnat dávku, ukradnout a prodat co se dá a jiný smysl života nevidí, nehledají a nechtějí přijmout?

Naštěstí je prevence na slušné úrovni a nejen užívání alkoholu, ale i braní drog už není pro mladé lidi až tak lákavé, jako tomu bylo před lety. Feťáci mezi námi byli, jsou a budou. Jak poznat, že někdo z blízkých bere drogy? Většinou si toho všimnete z chování. Pokud člověka dobře znáte, uvidíte, že je něco jinak.

Pokud se jedná o kouření marihuany, projeví se to červenýma očima, nadměrných smíchem, kdy se jedinec směje zcela běžným a normálním věcem, špatnému vnímání, to znamená, že nechápe co po něm chcete a pořád řeší jednu věc dokola. Má přehnaný hlad a zvláštní chutě.

U tvrdších drog jako je třeba pervitin je pleť uživatele této drogy bílá, až nazelenalá. Jedinec nemá potřebu spánku, necítí se unavený. Je zrychlený, dokáže pracovat v neuvěřitelném nasazení a nejeví vůbec žádné známky únavy.

Užívá-li narkoman heroin, nelze si toho nevšimnout. První a jasně viditelná známka toho, že je člověk na heroinu je taková, že se mu neustále zavírají oči a dotyčný se jeví, jako by právě chtěl usnout, ale přitom komunikuje ve zpomalené verzi dál. Má velmi úzké panenky a nepříjemně zapáchá.

Pokud doma řešíte užívání drog někoho z vašich blízkých, rozhodně nejste v lehké situaci, ze které se mávnutím proutku dostanete. Chce to radit se z odborníky, řešit s nimi vaše starosti s blízkým člověkem a pomáhat mu podle toho, co vám odborník poradí.

Neřiďte se vlastními myšlenkami, jelikož toho o problematice víte mnohem méně, než právě odborníci, jež se tímto problémem denně zabývají. Plně jim tedy důvěřujte a nedělejte nic podle svého, i když se vám jejich metody budou zdát kruté. Člověku závislém na drogách byste tím jedině ublížili, nikoliv mu pomohli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *