Jak pečovat o clip in vlasy

5/5 - (1 vote)

Chtěla jste si dopřát dlouhé vlasy a proto jste se rozhodla pro clip in vlasy, které si pohodlně nandáte i sundáte sama doma a můžete tak mít kdykoliv krátký, ale i dlouhý účes? Clip in je levná varianta prodlouženého účesu. Jde o několik pramenů vlasů, které se přichytí k vašim vlasům speciálními sponami.

Jak o clip in vlasy pečovat? Při mytí vlasů si clip in vlasy ze svých vlasů sundejte. Pokud to půjde zbytečně je nemáčejte. Rozhodnete-li clip in obarvit, tak to udělejte pouze jednou. Po té jim dopřejte vlasovou masku a maximální výživu.

Česat clip-in můžete úplně běžně, stejně jako češete svoje vlastní vlasy, clip in můžete i natáčet, žehlit, fénovat a kulmovat. Platí však, že čím více budete clip in vlasy zatěžovat, tím více jejich strukturu poškodíte.

K umělým vlasům se snažte být mnohem šetrnější, než k vlasům vlastním. Je možné, že se vám clip in začnou cuchat. V tom případě, jim ihned dejte masku, udělejte zábal z olivového oleje a také jim klidně dopřejte brazilský keratin, který clip in vlasy takzvaně probudí.

Máte-li umělé clip in pak nepočítejte s tím, že vám vydrží dlouho dobu. Máte-li vlasy pravé, pak je můžete mít velmi dlouho, ale opravdu je třeba o ně pečovat a zbytečně je nezatěžovat. Dopřejte clip in vlasům více výživy, než vašim vlastním vlasům.

Prodlužovat si vlasy je v dnešní době trend, o který se zajímá nejedna žena. Málo kdo má tisíce na to, aby si každé tři měsíce mohl dovolit nechat vlasy dotáhnout, díky clip in vlasům však za prodloužené vlasy ušetříte a nebudete muset chodit nikam nic dotahovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *