Jak neotěhotnět

Rate this post

Chcete se oddávat sexu a neotěhotnět při tom? Pak je mnoho rad jak neotěhotnět. Stoprocentně funguje samozřejmě antikoncepce, která těhotenství zabrání. Některé ženy však antikoncepci neužívají ať už ze zdravotního důvodu, nebo proto, že ji prostě brát nechtějí.

Jak neotěhotnět však samozřejmě řeší. Pokud tedy antikoncepci neužíváte, pak používejte s přítelem kondom. Ten taktéž samozřejmě zabrání těhotenství a navíc vás ochrání před pohlavními chorobami. Kondom není to jediné. Žena si může spočítat své plodné dny a podle toho se také řídit.

Jenže zde rozhodně není stoprocentní, že své plodné dny spočítá dobře a že se nechtěnému těhotenství vyhne. Nejlepší načasování je tedy ihned po menstruaci, nebo těsně před očekávanou menstruací. Jinak na tuto metodu spoléhejte co nejméně.

Pokud nepoužíváte ani jednu antikoncepční metodu a nepočítáte si ani plodné dny, pak se nabízí další možnost a tou je přerušovaná soulož. Partner si tedy musí dávat pozor a to není pro něj až tak ideální prožití sexuálního aktu. Navíc to nemusí stihnout. Pokud jste měla nechráněný styk a hrozí riziko nechtěného otěhotnění, pak si zajeďte na oddělení gynekologie a nechte si předepsat prášek, který se jmenuje Postinor a který můžete užít ještě po styku.

Je to však krajní řešení a prášek musíte stihnout užít do určité hodiny, jinak vám nepomůže. Navíc se předepisuje pouze ve vyjímečných případech. Nemůžete si tedy pro Postinor jezdit každý týden. Pokud opravdu nechcete otěhotnět, je nejlepší řešení antikoncepce.

Dnes je na trhu nepřeberné množství antikoncepčních přípravků, takže pokud vám nevyhovuje jeden druh, může vám vyhovovat druh jiný. Poraďte se se svým lékařem a nechte si doporučit to nejlepší právě pro vás. Řekněte své požadavky, co od antikoncepce čekáte, například, že chcete takovou, abyste na ni nemusela myslet každý den ve stejnou dobu, nebo že chcete šetrnou, po které nepřiberete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *