Jak mít jemné vlasy

Rate this post

Někdo touží po bohatém účesu, jiný by rád vlasy jemné, ten co je má vlnité, chce vlasy rovné a naopak. Vypadá to, že každý chceme právě to, co sami nemáme. Pokud byste ráda měla jemné vlasy, není vůbec těžké si s tím poradit. Stačí mít ty správné přípravky.

Trápí-li vás hustá hříva, která je pro vás těžká a v létě jen na překážku, pak si své vlasy nechte prostříhat a tím si ulevíte od nošení těžkého ohonu. Kadeřnice dobře ví, jakým způsobem vytvořit účes tak, aby vaše vlasy zjemnil, provzdušnil a vám tak ulehčil.

Máte-li prostříhané vlasy, pak používejte vhodné přípravky pro jemné vlasy. Jedná se většinou o šampony, které mají hodně keratinu a výživných složek. Používejte kondicionér, který necháte působit na vlasech klidně i 15 minut, následně naneste masku na vlasy.

Vynikající účinky mají výživné olejíčky, po kterých vám vlasy krásně zplihnou a zjemní se. Dobré je si vlasy vyžehlit. Tím je uhladíte. Žehlička je na bohaté, pevné a nepoddajné vlasy opravdu takový malý, velký zázrak, který umí skutečně divy.

Nakupujte přípravky v kadeřnictví, protože právě tam dostanete kvalitu, kterou vaše vlasy rozhodně potřebují. Poraďte se také o tom, zda-li by vám nepomohl brazilský keratin, který je stejně jako žehlička na vlasy dokonalým zázrakem, na který tu spousta žen dlouho čekala.

Keratin a žehlička dokáže udělat jemné a lesklé vlasy i z takovým typů vlasů, jaké mají například černošky a které jsou velmi těžko tvárné a nepoddajné. Zajděte si do salonu, kde keratin aplikují a nechte si tam poradit. Keratin si však zvládnete nanést i sama doma, nebo s pomocí kamarádky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *