Jak pečovat o kudrnaté vlasy

Rate this post

Jak pečovat o kudrnaté vlasy? Záleží na tom, chcete-li mít vlasy kudrnaté, nebo rovné. Pokud chcete, aby vaše kudrny byli vlnité a vypadali pěkně, pak použijte tužidlo, nebo gel, který vašim vlnitým vlasům dodá ten správný tvar vln.

Používají se také speciální pěny, k tomu aby vytvořili efektivní kudrnatý, upravený účes. Máte-li kudrnaté vlasy, které chcete vyrovnat, pak použijte žehličku, díky které uděláte z kudrnatých vlasů, vlasy dokonale rovné. Nejprve před samotným použitím žehličky, použijte sprej, který vlasy pomůže dokonale narovnat.

Žehlit vlasy je pak třeba pramen po prameni a vyrovnat tak, všechny vlasy. Máte dvě možnosti, buď si vlasy necháte kudrnaté, nebo je občas vyrovnáte. Pokud chcete mít krásně kudrnaté vlasy, pak si pořiďte fén, který má nástavec na difusér, ten vytvoří velmi pěkné vlny.

Ještě před fénováním, vetřete do vlasů pěnové tužidlo. Na závěr můžete účes přestříkat leskem na vlasy. I kudrnaté vlasy, je třeba čas od času zastřihnout od kadeřníka. Pečujte dobře i konečky vlasů, aby se vám netřepili. Výborné účinky nabízí sérum pro roztřepené konečky, které má spousta výrobců vlasové kosmetiky ve své nabídce.

O kudrnaté vlasy je třeba pečovat stejně tak, jako o kterýkoliv jiný typ vlasů. Je třeba vlasy vyživovat, hydratovat a dodat jim lesk. Chcete-li vlasy narovnat na stálo, nechte si v kadeřnickém salonu aplikovat brazilský keratin, nebo si jeho aplikaci proveďte doma sami.

Brazilský keratin vám vaše vlasy vyhladí na velmi dlouho a to na celé 3 měsíce. Budou rovné i po namočení vlasů. Po umytí, můžete vlasy nechat volně uschnout a vlasy se vám nebudou vlnit. Je jen na vás, jsou-li pro vás kudrny pohodlné a jste-li s nimi spokojeni, či chcete-li si vlasy vyhladit a nosit je tak rovné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *