Jak prodávat Avon

Rate this post

Jak prodávat Avon? Nejprve je nutná registrace, kdy se musíte stát Avon lady a potom teprve můžete kosmetiku Avon prodávat. Jak být co nejlepší a umět produkty nabízet? Avon představuje katalogový prodej výrobků, tedy je nutné mít k tomu, abyste mohli kosmetiku prodávat aktuální číslo katalogu.

Ten potom představte svým kamarádkám, známým, kolegyním, rodině a nechte je nahlédnout do katalogu, kde je vždy velmi mnoho novinek a také slev, jež jsou pro vás důležité, protože díky slevám, prodáte výrobky mnohem lépe.

Abyste byla ve svém prodeji úspěšnější, dejte vždy k prodeji i nějáký dáreček, který samozřejmě by měl být taktéž z Avonu. Může to být mýdlo, krém na ruce, lak na nehty a podobně. Obdarovávejte vždy podle výše objednávky tak, aby se vám to vyplatilo.

Pokud vaše zákaznice uvidí, že jim dáváte dárečky a jinde je nedostali, pak uvidíte, že si kosmetiku raději koupí u vás, než aby jí kupovali u někoho, kdo jim dá výrobky bez dárku. Jistě to znáte sama z vlastní zkušenosti, že pokud někde nakoupíte a dostanete za nákup dárek, tak se na to místo ráda vrátíte.

Dobré je také investovat do katalogů a rozdat je v různých kosmetických studiích, soláriích, kadeřnictví a podobně a na katalog dát kontakt na sebe. Výborné je také katalog položit do čekáren u doktorů, protože je spousta lidí, kteří se v čekárně nudí a přemýšlí, co s časem a tak si prohlížejí katalogy a časopisy.

Třeba je zrovna něco z vašeho katalogu zaujme a osloví vás. Je třeba vždy obejít tato místa s novým katalogem, aby byl na místech vždy aktuální katalog, to proto, aby se nestalo, že si od vás bude chtít někdo objednat něco, co již není v akci, to by pak mohl být nespokojený a naštvaný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *