Jak poznám, že jsem v přechodu

3/5 - (1 vote)

Přechod neboli menopauza, se vyskytuje u žen, které přichází ve věku mezi 45 – 50 věkem jejich života. Bývá to období, které ženě není příjemné, ale díky tabletám a preparátům se dá přejít celkem v klidu. Jak poznám, že jsem v přechodu?

Přechod sebou nese hned několik známek. V prvním případě přestáváte mít menstruaci, pak také na vás přicházejí návaly, kdy je vám chvíli teplo, chvíli zima často pociťujete motání hlavy. Další věc, kterou na sobě budete pozorovat je přibývání na váze.

Začne se vám tvořit bříško, není to ale podmínka, bývá to však projev přechodu. Pak si také můžete všimnout osteoporózy, inkontinence, bolesti hlavy, nespavosti, ztráty chuti na sex. Žena si připadá v tomto období neatraktivní a má pocit, že už má vše za sebou.

Pokud jste v tomto období, tak si zajděte k vašemu lékaři a řekněte mu o svém problému, předepíše vám léky, které vám pomohou toto nepříjemné období překlenout a zbavit se nepříjemných příznaků, abyste se cítili mnohem lépe a nebyli z tohoto období nikterak vykolejení.

Pokud s problémem nechcete chodit za lékařem a je to pro vás problém velmi osobní, pak si můžete sama objednat jeden z přírodních preparátů, které trh nabízí a to pohodlně online z domova, kdy vám bude zásilka diskrétně doručena. Přírodní preparáty jsou většinou bez vedlejších účinků a tak se nemusíte obávat, že budete mít jakékoliv komplikace při jejich užívání. Za léky bez receptu však zaplatíte celkem dost peněz.

U každé ženy přichází menopauza v jiný okamžik. Většinou to bývá i tak, že pokud jste v mládí dostala první menstruaci později, pak přijde i menopauza o něco málo později. Na jednu stranu si můžete oddechnout, že budete mít klid od menstruace a budete mít pohodlnější život, na druhou stranu však můžete mít pocit, že jste ztratila svou ženskost.

Projevy menopauzy jsou různé, ale dají se minimalizovat, proto určitě po jakémkoliv preparátu určený pro ženy v menopauze sáhněte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *