Jak pečovat o umělé řasy

Rate this post

Nechala jste si udělat umělé, dlouhé a husté řasy a chcete, aby vám co nejdéle vydržely? K tomu je také nutné vybrat salon, který je dobrý a má dobré reference, protože jsou salony, které používají levná lepidla, prodloužení pak nabízejí levněji, ale řasy vám brzy odpadnou.

Mám s tímto sama velmi špatnou zkušenost, kdy jsem si na slevovém portálu koupila kupon na aplikaci řas a hned druhý den ráno po aplikaci, jsem se vzbudila snad jen se 4 řasami na oku, přičemž jsem šla reklamovat práci do salonu a jelikož se situace opakovala, už jsem tam nešla.

Proto raději vybírejte dražší prodloužení s kvalitními lepidly, protože pokud si zakoupíte levnější prodloužení řas, stejně na tom ve finále proděláte.

Jak pečovat o umělé řasy? Rozhodně musíte být opatrné při odličování a odličovat si oční okolí tak, abyste se řas vůbec nedotkli. Nejlepší způsob je použít k odlíčení vatové tyčinky. V žádném případě si oči nemněte. Snažte se nepřijít vůbec do kontaktu s vašimi prodlouženými řasami. Důležité je také dát si pozor ve spánku, protože není vhodné se o řasy opírat.

Samozřejmě musíte počítat s tím, že vám nějáké ty řasy vypadnou, ale nesmí to být velké množství. Pokud se ráno probudíte a budete mít řasy pocuchané, upravte je jemně bříšky prstů. Nesmíte na řasy tlačit, ani za ně jakkoliv tahat. Důležité je jim věnovat opravdu co největší péči.

Řasy se doplňují jednou za tři týdny, někdy je to potřeba i dříve, někdy stačí i později. Doplňují se tak, že na vypadaná místa, se dají řasy nové. Pokud najdete doma vypadané řasy, už není třeba je sbírat a nosit kosmetičce, protože na každou další aplikaci, se použijí řasy nové.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *