Jak poznat originální parfém

1/5 - (1 vote)

Jak poznat originální parfém, jistě zajímá nejednoho z nás, protože se nám klidně může stát, že za vidinou dobré ceny naletíme padělku. A to je jeden velmi důležitý aspekt, kterému bychom měli věnovat pozornost. Pokud chcete koupit originální parfém, nekupujte nesmyslně levné parfémy, které vám prodávající neumožní očuchat.

Chcete-li opravdu kvalitu originálu, pak raději nakupujte ve značkových parfumeriích, kde je kvalita a originalita 100% zaručena. Chcete-li nakoupit na internetu, pak volte známé obchody, které jsou prověřeny zákazníky. Mezi takové patří například www.krasa.cz, www.parfums.cz, a podobně.

Parfémy nekupujte na aukru, mimibazaru…. Setkáte-li se s tím, že vám na ulici nabízí někdo parfém, který na první pohled vypadá jako originál, pak se tomuto člověku raději vyhněte. O originál se skutečně nejedná a zjistíte to ihned po rozbalení koupeného parfému.

Parfém bude nekvalitně zabalen, krabička také nebude bůhví jaká, rozprašovač bude na první pohled fejkový a o samotné vůni ani nemluvě. Ta se té originální vůni nepodobá ani zdaleka. Originální parfém nekupujte pod 500 Kč a porovnejte si také za kolik ho nabízejí jinde, abyste měli jasno, jak se cena daného parfému asi tak pohybuje.

Každý parfém je jinak drahý, záleží na množství, značce a podle toho, zda se jedná o novinku. Ceny v různých obchodech se mohou lišit v řádu maximálně stovek, nikoli však tisíců. Na trhu jsou různé firmy, prodávající napodobeniny světoznámých značek, ale nejsou baleny do originálních krabiček a flakonů.

Vůně je dá se říci velmi podobná originálu, ale nemají stejný název, ani balení. Tyto parfémy jsou taktéž k dostání za velmi nízkou cenu, rozeznat o originálů je můžete navíc velmi zřetelně. Tudíž je to na první pohled jasné.

Dobře se dají originální parfémy nakoupit ve Free Shopech na letištích, kde se dají sehnat asi nejvýhodněji v kamenném obchodě vůbec. I zde je jasná záruka toho, že se jedná o originál. Spíše než na českém letišti výhodněji nakoupíte v jiných státech. Záleží však kam letíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *