Jak poznat, že jde o nevěru?

Rate this post

Nevěra již na první přečtení v nás dokáže toto slovo vyvolat obavu. Začneme se strachovat, zda nevěra postihne i náš vztah. Z nevěry mají strach ženy i muži. Dnes totiž nevěru nepáchají jen muži. Není výjimkou, že mnoho vztahů skončí i proto, že nevěrná byla žena.

Nevěra nikdy nebude mít přesnou definici. Je pravda, že o nevěře slyšíme na každém rohu, ale přesně nevěru definovat nelze. Obecně platí, že to co bude považováno za nevěru, si určuje každý pár sám. Každý pár i manželství si samo určuje, co bude ve vztahu považovat za nevěru a co nevěra nebude. Nevěra je v podstatě jisté ohrožení vztahu, které může být v určitých situacích zásadní.

Jak poznat nevěru, je otázka nad kterou si lámou hlavu partneři ve vztahu stále častěji. Hlavu si nad touto otázkou lámou nejen proto, že se stále více manželství rozvádí a stále více páru se rozchází. Hlavu si nevěrou zatěžují i proto, že se vyskytuje stále více příležitostí k nevěře. Příležitosti k nevěře se vyskytují hlavně na různých firemních večírcích či sociálních sítích. Právě tyto příležitosti jsou nejlepším lákadlem pro vyzkoušení zakázaného ovoce.

Jak poznat nevěru. Nevěru lze poznat podle určitých ukazatelů. Ve většině případů spáchá nevěru jako první muž. To, že došlo k nevěře, se dá poznat podle určitých signálů a ukazatelů. Ovšem nesmíme nad těmito věcmi, jen tak mávnout rukou. Jen tak odhalíte nevěru včas.

Jak poznat nevěru – signály a ukazatelé

● Schovávání mobilního telefonu

Dříve bylo naprosto běžné, že jste před sebou mobily neschovávali. Klidně jste je nechali ležet na stole, neutíkali jste večer volat ven. Teď je ve vztahu vše jinak. Jeden z partnerů před vámi mobil schovává. V noci tajně píše sms pod peřinou. Pozor je to první varování přicházející nevěry.

● Zvýšená péče o vzhled

Dříve jste tolik neřešili, jak vypadáte. Chodili jste klidně v odrbaných riflích a s flekem na tričku. Najednou nastala změna. Partner či partnerka o sebe úzkostně pečují. Tráví několik desítek minut v koupelně zkrášlováním a laděním oblečení. Takováto změna nenastala sama od sebe. Často značí nevěru.

● Změna chuti na sex

Změní se frekvence chuti na sex. Tato frekvence může být zvýšená i snížená. Rovněž se mění praktiky.

● Změny nálady a hádky

Ve vztahu jste se hádali minimálně. Ovšem teď jsou hádky na denním pořádku. Partner či partnerka jsou podráždění, hází vinu jeden na druhého.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *