Jak nejrychleji rostou vlasy

Rate this post

Toužíte po dlouhých vlasech, ale máte pocit, že se růst vašich vlasů zastavil? Pak věřte, že tomu tak není. Barvíte-li si vlasy, jistě vidíte odrosty, které vaše vlasy mají. To znamená, že vám vlasy rostou, ale konce se ulamují. Je proto dobré používat přípravky, proti ulamování konečků a konečky si čas od času nechat zastřihávat.

Aby vám vaše vlasy rostli rychleji, používejte kopřivový šampon, který růst vlasů dobře podporuje. K sehnání jsou také různé tinktury, jež růst vlasů povzbudí. Pořídit si tyto tinktury můžete jak v lékárnách, tak i v drogeriích.

Pokud chcete dlouhé vlasy a to nejlépe hned, pak máte možnost, nechat si vlasy prodloužit a to hned několika způsoby. Buď se nabízí prodloužení vlasů keratinem, což je asi nejšetrnější metoda, kterou pro prodloužení můžeme chtít. Délku vlasů si můžete sama určit, což je naprosto skvělé.

Další možnost prodloužení je metodou ring, což je levná metoda, k vlasům však ne až tak šetrná. Ring, což je takový malý plíšek vlasy láme a to hned u kořínků, což není moc dobré. Pokud chcete vlasy dlouhé jen dočasně, pak můžete využít clip-in metodu, kdy si vlasy připevníte velmi rychle a to sami z pohodlí vašeho domova, pomocí speciálních spon.

Můžete si vlasy prodloužit a mezi tím nechat růst vaše vlasy, tím si dobu čekání na dlouhé vlasy podstatně zkrátíte a nebudete tolik netrpělivá. Prodloužené vlasy však žádají velkou péči, kterou je třeba jim dát. Jsou velice náročné na údržbu.

Rozhodně nečekejte, že ráno vstanete a půjdete, ale vlasy budete muset často žehlit, protože se velmi intenzivně vlní a cuchají a to i tehdy máte-li vlasy rovné. I ty nejkvalitnější vlasy chtějí vysokou péči. Nejlépe je vyhnout se jejich namáčení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *