Jak pečovat o blond vlasy

Rate this post

Jak pečovat o blond vlasy, když je máte odbarvené? Pokud máte přírodní blond, není třeba až tak o vaše vlasy pečovat, jako když se na vlasy použije chemie. Odbarvení se na vaší hřívě podepíše značným způsobem a tak je třeba dát jim maximální péči.

Máte dvě možnosti, buď budete chodit na kůry a výživy do salonu a můžete si o vlasy nechat pečovat profesionálním způsobem, nebo se na to vrhnout doma sama a tím pádem si nakoupit vhodné přípravky domů a péči doma věnovat maximum.

Co byste doma všechno měla mít, abyste dala své blond hřívě maximum výživy? Samozřejmostí je určitě šampon a kondicionér, dále pak byste měla mít vlasovou masku, nesmývatelný kondicionér, regenerační sérum na roztřepené konečky, závěrečný lesk na vlasy, samozřejmě vhodný hřeben a vůbec vám neuškodí, když budete používat vitamíny na vlasy.

Podle potřeby vlasy myjte a používejte vždy kondicionér. Jednou za týden si udělejte na vlasy masku, zábal. Nejlépe maska působí, když si ji nanesete na mokré vlasy a zabalíte do potravinové folie, či do ručníku. Masku klidně nechte na vlasech i 40 minut.

Po uplynutí uvedené doby, důkladně opláchněte. Na vlasy nyní můžete aplikovat nesmývatelný kondicionér a na konečky vlasů sérum, na zamezení třepení. Pak vlasy nechte uschnou, nebo vyfenujte, či vyžehlete a ve finále je lehce postříkejte závěrečným leskem na vlasy.

Vynikající účinky na poškozené vlasy má také olivový olej, který vetřete do vlasů a necháte jej přibližně 30 minut působit. Pokud dáte vašim odbarveným vlasům dostatečnou péči, budou vypadat zdravě, budou se vám lesknout a díky tomu budou vypadat velmi dobře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *