Jak prát, aby prádlo vonělo

Rate this post

Jistě neustále přemýšlíte, jak to udělat, aby vaše prádlo vonělo. Důležité je mít dobrý a kvalitní prášek, potom voňavou aviváž, a to stále není vše, čím můžete své prádlo provonit. Pokud na sebe oblékáte voňavé prádlo, nebo uleháte do voňavě čistě povlečené postele, vyvolá to ve vás příjemný pocit.

Jak prát prádlo, aby vonělo?

Prášek na praní je základ. Na trhu je velký výběr prášků a pracích gelů. Já osobně dávám přednost pracím gelům. Vyzkoušela jsem prací kapsle, ale ty mi absolutně nevyhovovali. Prádlo nebylo voňavé a kapsle se po vyprání přilepili na kus oblečení, který jsem po té musela vyprat znovu.

Co se týká aviváží, tak ty pokud máte možnost, kupte raději v Německu. Seženete tak kvalitní aviváže, které stojí okolo 1 eura a dokonale vaše prádlo provoní. Pokud nemáte možnost jezdit na nákupy do Německa, doporučuji aviváže z Dedry. Jsou sice dražší, stojí okolo 100 Kč, ale výsledný efekt je naprosto úžasný, tyto aviváže provoní jak vaše prádlo, tak i celý váš byt.

Chcete-li, aby vaše prádlo vonělo, nedávejte je po vyprání uschnout ven. Je to moje osobní rada a mám to vyzkoušené. Ať jsem použila sebelepší aviváž a prádlo pověsila ven, vůně vyprchala. Proto raději věším prádlo doma. Pokud přeci jen dáváte uschnout prádlo ven, rozhodně jej nenechávejte venku přes noc.

Další možnost jak dodat svému prádlu vůni, je používat vůně do žehličky. I ty jsou velmi efektivní a vašemu prádlu dodají skvělou vůni. Dobré je mít stejnou vůni aviváže a stejnou vůni do žehličky, aby se vůně navzájem nepřebíjely.

K dostání jsou také vůně do skříně, které jsou závěsné a které zavěsíte, nebo položíte ke svému prádlu. Opět přidám svou zkušenost, kdy dávám otevřený prázdný obal od aviváže do skříně a nechám zbytky této vůně působit ještě ve skříni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *