Jak poznám, že hubnu

Rate this post

Dali jste se na hubnutí a teď čekáte vytoužené výsledky. V žádném případě nečekejte, že výsledky uvidíte ihned. Půjde to pomalu, ale uvidíte, že to půjde. Jak poznám, že hubnu je otázka, kterou si pokládáte, protože víte, že děláte něco jinak, lépe a tak byste rádi viděli první výsledky. Každý den se pozorujete, někdy i několikrát denně a tak nemůžete na pohled nic vidět.

Jak poznám, že hubnu? Je to jednoduché. Nemusíte ani stoupat na váhu. První věc, kde bude vaše hubnutí patrné, jsou vaše prsa. Bohužel je to tak. První co bude, že vaše prsa ztratí na objemu. Proto je posilujte a cvičte, aby nebyli nevzhledné.

Další co je důležité je, že se ve svém oblečení budete cítit volněji. Důkaz, že hubnete uvidíte na svém oblečení, najednou vás nebude pevně svírat, škrtit, ale bude vám volnější. Tento okamžik, je pro každého, kdo začal hubnout, velmi důležitý. Je totiž motivující.
Pokračujte tedy ve svém hubnutí dál, právě máte důkaz, že to funguje.

Bohužel pro nás je nejhorší při hubnutí fakt, že jako první hubneme ty partie, které hubnout nechceme a jako poslední jdou pak na řadu ty nejproblémovější partie, které si přejeme mít pryč co nejdříve.
Vydržte a dočkáte se. Vše je jen otázkou vůle, takže pokud nepolevíte ve vašem hubnutí, dočkáte se i toho, že se zbavíte tuků i tam, kde je potřebujete ze všeho nejméně.

Důkaz toho, že hubnutí děláte dobře, je právě ten, že uvidíte na sobě první výsledky.

Hubnout chceme téměř každý, jen málokdo z nás je se svou postavou spokojený, proto je to velmi aktuální téma a způsobů jak zhubnout je opravdu mnoho. Zhubnout je důkazem toho, že pro sebe dokážeme něco udělat a není nám lhostejné jak vypadáme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *