Jak originálně nalakovat nehty

Rate this post

Toužíte mít originálně nalakované nehty? Pak vyzkoušejte různá lakování, která budou však o něco náročnější, ale za to budou originální. Jak originálně nalakovat nehty? Jednoduše si vezměte v první řadě lak, pak také odlakovač, zdobící štětečky, razítka, samolepky a můžete začít.

By: Lelê Breveglieri

Pokud chcete nehty barevné, pak si můžete vytvořit různé barevné kreace a to například barevnou francouzskou manikúru, kdy můžete mít nehty klidně dvoubarevné, nebo pak můžete mít půl nehtu takového a půl jiného. Popřípadě všechny nehty červené a jeden černý a podobně.

Pokud chcete nehty sami nazdobit, začněte zdobit nejprve levou rukou, pokud jste pravák a naopak. Protože to co zvládnete rukou opačnou, to vám na druhé ruce pak půjde stoprocentně také. Můžete si nehty nazdobit třpytkami, ozdobit je čárkami, kytičkami a různými malůvkami, které si na nehtech sama vytvoříte. V začátcích mějte po ruce odlakovač a pevné nervy.

Na nehty si také můžete dát razítka, která jsou ke zdobení nehtů přímo určená a s nimi si na nehtech vytvořit originální motivy, které jsou na vykreslení náročné, ale pomocí razítek dokážete mnoho. Razítka přetřete ve finále ještě bezbarvým lakem.

Na nehty se také prodávají speciální samolepky, které taktéž nehty udělají originálními a výjimečnými a které na nehtech vypadají velmi zajímavě. Používají se stejně jako klasické samolepky s tím rozdílem, že jsou o něco menší.

Velmi zajímavé barevné provedení dokáže voda s kombinací několika barev laku. Vezměte si kelímek s vodou, nebo mističku do ní kápněte pár kapek laků v různých barvách a barvy jemně promíchejte tak, aby nesplynuli v jednu barvu. Poté nehet do vody ponořte a nehte lak jakoby obtisknout na váš nehet. Vypadá to velmi zajímavě. Nutné je však ve finále odlakovat kůži kolem nehtu, protože ta se samozřejmě obarví taktéž.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *