Jak naštvat manžela

Rate this post

Chcete naštvat svého manžela a nevíte jak? Ani nevíte jak snadnou úlohu budete mít, pokud vašeho manžela budete chtít naštvat. Protože my ženy máme dar od boha na to, abychom uměli svojí drahou polovičku pořádně naštvat. Myslím si, že bude stačit pokud si manželovi řeknete o větší částku peněz a oheň bude hned na střeše.

By: John O’Nolan

Další věc jak naštvat manžela je chtít po něm, aby koupil něco, co není až tak potřebné, ale vám se to líbí. Pokud chcete nějákou takovou věc a zároveň manžela naštvat, tak jej o to požádejte a uvidíte, jak rychle svého manžela svým přáním naštvete.

Jak jej také naštvete je tak, že mu budete neustále telefonovat, kdy přijde domů, kde je tak dlouho a že už měl být dávno doma. Atakujte jej tím, že se stále někde courá, namísto, aby vám pomohl s domácností, protože vy toho máte skutečně hodně a nevíte co dřív.

Zavolejte mu ať cestou domů nakoupí a napište mu pořádně dlouhý seznam toho, co potřebujete a zahrňte do něj věci, se kterými si nebude vědět rady. Tím svého manžela taktéž zaručeně naštvete. Určitě sama nejlépe víte, jak manžela naštvat a čím mu co nejvíce uškodit.

Manželé také neslyší rádi pomluvy na své kamarády a blízké, které mají rádi, takže pokud se uberete tímto směrem se záměrem vašeho manžela naštvat, tak se vám to taktéž stoprocentně povede, tím si buďte jistá.

Pokud sem tam někdy váš manžel někam vyrazí s kamarády, zajeďte na místo, kam s kamarády vyrazil a začněte mu tam dělat scény. To se jistě vašemu manželovi nebude líbit a bude jasné, že ho tímto taktéž naštvete.

Možností, jak manžela naštvat je plno a vy si vyberte tu nejefektivnější. Samozřejmě ho můžete naštvat více způsoby najednou. Dobré je také si pozvat domu kamarádku a nahlas před manželem tlachat o tom, jak jsou chlapy nemožní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *