Jak nemít kruhy pod očima

By: daveynin
Rate this post
By: daveynin

Kruhy pod očima mohou být z různých důvodů. Může to pouze znamenat nevyspalost a to v tom lepším případě. Může to být i stav, který je dědičný, ale kruhy také může způsobovat nemoc. Proto pokud máte kruhy pod očima delší dobu a mají i třeba tmavé zabarvení, zajděte si k lékaři a o svém problému mu řekněte.

Kruhy pod očima může zapříčinit také nadměrné opalování, nebo alergie. Velkou roli hraje i výživa. Pokud vás kruhy trápí, dají se redukovat pomocí speciálních očních krémů, které jsou právě na kruhy pod očima určené. Na trhu jich je celá řada. Raději si ale kupte kvalitní kosmetiku v lékárně.

Gelové masky na oči

Dobrý typ a trik je také dávat si gelové masky na oči. Jsou to masky, které se nejprve vloží do lednice a následně pak přiloží na oči. Říkávalo se, že pomáhají i pytlíky s čajem. Tohle je v dnešní době naprosto zbytečné. Máme spousty fungujících preparátů a není třeba dělat v oblasti kosmetiky krok zpět. Pakliže ale zrovna doma nemáte vhodnou pomůcku, klidně si sáčky s čajem pomozte.

Make-up

Make-up dokáže hodně a díky němu se dají kruhy dobře zamaskovat. Proto, pokud vás trápí, použijte na tato místa bělící krém, po té korektor, na který nanesete make-up, spolu s pudrem. Trápí-li vás kruhy výrazně, pak si pomozte brýlemi, které nemusí mít dioptrie. Pomohou vám díky rámečkům kruhy pod očima zakrýt.

Jste-li z tohoto defektu velmi špatní, pak je tu možnost, nechat si kruhy pod očima odstranit plastickou operací. Ta stojí přibližně 10 000,– Kč, ale efekt je na stálo. Jedná se o plastickou operaci spodních víček. Není to nikterak bolestivé. První dny je nutné nosit sluneční brýle. Hojení probíhá velmi rychle.

Jsou-li však vaše kruhy pod očima viditelné pouze občas, znamená to, že byste se měla věnovat více spánku, odpočinku, relaxaci. Kruhy značí únavu a většinou po flámu, kdy jste bděla celou noc a do toho si dopřála i pár sklenek alkoholu, bývají velmi znatelné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno