Jak naštvat bývalého

Rate this post
By: hans van den berg

Ráda byste naštvala bývalého a přemýšlíte jak? Chcete se mu pomstít za to, co vám provedl, za to jak vás ranil nevěrou a za to jaký je to sobec, který myslí jen sám na sebe?

Jak naštvat bývalého?

Nejvíce jej asi dovede naštvat fakt, že jste si našla muže, který má mnohem lepší auto, než on. Ano, to je totiž pro chlapy velice nelichotivé. Ve většině případů se muži soustředí na své auto a mají ho jako svou chloubu. Pokud má někdo lepší auto, cítí se z toho špatní, obzvlášť, je-li to nový přítel jeho bývalé. Ne všichni jsou však stejní, a tak co dokáže někoho naštvat, může být druhému jedno.

Někoho dokáže naštvat, že si najdete muže vzdělanějšího s lepším společenským postavením a budete se s ním mít lépe. To byste si samozřejmě přála i vy a tak je tu pro vás inspirace, v jakých vodách byste měla začít lovit a kde hledat nového partnera.

Pokud jde o bývalého, který byl vysoce postavený a měl velký majetek, tak ho naštvete tím, když ho o něco připravíte. Udělejte to fikaně, pokud to nebyl manžel, tak to zkuste zahrát jinými způsoby, vezměte si od něj něco, co vám společně patřilo a co nemá šanci dokázat, že nebylo vaše a přesto jste si to vzala.

Pomstít se bývalému můžete různými způsoby a tak je jen na vás co vymyslíte, protože vy jste jej znala nejlépe, proto víte, co mu vadí a nad čím naopak dokáže mávnout rukou. Podle toho pak vaši pomstu také nasměrujte. Využijte všech zbraní, které vám budou dostupné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *