Jak nejlépe depilovat

Rate this post

Žijeme v době, kdy chloupky už nejsou moderní a většina z nás se jich tedy snaží zbavovat. Jak nejlépe chloupky odstranit? Způsobů je mnoho, jde o to najít takový, který vám bude maximálně vyhovovat a s jehož efektem budete spokojeni.

Jak nejlépe depilovat?

By: Jesse Hull

Klasická metoda, jak chloupky odstranit, je žiletka, kterou používá asi nejvíce z nás. Jedná se o rychlé odstranění chloupků, kdy je to celkem i bezbolestné, pokud se zrovna neříznete. Efekt však není dlouhodobý. Chloupky po holení žiletkou dorůstají mnohem rychleji.

Další způsob je epilátor a depilátor, který chloupky odstraní na mnohem delší domu než je tomu u žiletky. Bohužel je to dost bolestivé, nicméně na tuto bolest se dá časem zvyknout. Pokud se nechcete holit, či depilovat zas až tak často a vydržíte bolest, jsou pro vás epilátory vynikající volbou.

Vosky jsou pro odvážlivce. Pokud se mezi ně řadíte, pak klidně zvolte metodu odstranění chloupků voskem, kdy nalepíte proužek s voskem na dané místo a rychle a prudce je strhnete. Je to dosti bolestivé, na daném místě může přijít otok, nicméně efekt je taktéž velmi dlouhodobý. Jde spíš o to, že vosk je skutečně bolestivý, ale i tak se najdou lidé, kteří jej používají.

Pokud se chcete zbavit chloupků nadobro, doporučujeme IP epilaci laserem, která vás zbaví 80% chloupků na stálo. Tato metoda je bezbolestná, ale je o něco dražší. Měla by se 2x až 3x opakovat. Nikdy se však nezbavíte úplně všech chloupků.

Myslím, že chloupky už jen těžko přijdou opět do módy a tak je tento způsob odstranění chloupků ve finále docela výhodný, protože když si spočítáme výdaje za epilátory, strojky a žiletky, brzy se vám daná investice opět vrátí. Navíc kromě peněz, ušetříte i čas.

Promyslete si, co by vám z nabízených věcí vyhovovalo nejvíce a pro tu metodu se rozhodněte. IP epilace se dá pořídit i na slevových portálech o něco levněji. Prostudujte si vše potřebné a podle toho se pak sami rozhodněte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *