Jak nejíst

Rate this post

Toužíte po tom zahnat hlad a jíst co nejméně? Samozřejmě, že jíst je potřeba, ale ne každému se podaří zhubnout pomocí diet. Nejlepší způsob jak se zbavit kilogramů je tedy nejíst, nebo spíše lépe řečeno, omezit jídlo na minimum. Nejíst se samozřejmě nedá.

By: Richie Diesterheft

Jezte tak, abyste alespoň jedno hlavní jídlo denně měli. To jídlo může být jakékoliv. Rozdělte si jej na celý den. Nejlepší načasování toho jak nejíst je, že budete hodně zaneprázdnění a na nic jiného, než občasné uďobnutí jídla vám nezbude čas. V takovýchto případech, je rada jak nejíst celkem jednoduchá. Vynikající účinky na to, jak nejíst může mít i stres. Jenže tady opět pozor.

U někoho stres působí opačně a nutí ho k přejídání. Pokud jste ale ten první případ, zkuste si stres sami navodit. Ano, je to velmi drastické, ale pokud opravdu toužíte nejíst a zhubnout, pak vám asi ani nic jiného nezbude.

Ať si říká, kdo chce, co chce, dieta a pravidelná strava není zdaleka zárukou toho, že vaše postava bude ideální a jediná stoprocentně účinná metoda na hubnutí je právě to, že budete jíst co nejméně. Rozložte si tedy hlavní chod do pěti hromádek, které konzumujte po celý den. Může se stát, že večer budete naprosto vyhladovělí, ale pokud to překonáte, tělo si na to postupem času zvykne.

Nejhorší jsou první okamžiky toho, když jdeme právě do již zmiňovaného drastického hubnutí a tím pádem jíme o hodně méně, než jsme byli doposud zvyklí. Překonáte-li toto nejhorší období, máte svým způsobem vyhráno. Rizikové je, chystáte-li se na dovolenou, kde budete mít zaplaceno all inclusive a tam se neudržíte.

Jakmile totiž jednou podlehnete, už se to s vámi bude vést a budete muset zase začít bojovat pěkně od začátku a být na sebe hodně přísní. Proto rada zní, máte-li na dovolené zaplacen tento typ stravy, pak konzumujte pouze ovoce a zeleninu, maximálně ryby. Moc se kolem sebe nerozhlížejte a zmapujte si, kde jsou právě již zmiňované ovoce a zelenina, tam veďte své pohledy a na toto místo se soustřeďte především.

Neokukujte ostatním talíře, protože by vás mohla přepadnout chuť na něco, co na nich uvidíte. Taktéž platí, abyste doma nesledovali programy, kde se vaří, či peče. Toto raději přepínejte, anebo od televize odejděte. Vyhýbejte se místům, kde můžete na jídlo narazit a kde číhá pokušení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *