Jak se zbavit bradavic

Rate this post

Máte na svém těle bradavice, které vás trápí a jsou samozřejmě nevzhledné? Pokud jsou vaše bradavice na obličeji, nebo na intimních místech, pak se poraďte rozhodně s lékařem a sami se nesnažte s tím něco udělat. Pokud máte bradavice na jiných částech těla, pak můžete vyzkoušet pár rad jak na ně.

Jak se zbavit bradavic? Na trhu je spousty přípravků, které bradavice dokáží odstranit bez toho, abyste museli podstupovat lékařské zákroky. Většinou vaše bradavice vypálí kyselina. Ta se dává pouze na místo, kde bradavici máte a potírá se do té doby, dokud bradavice neodpadne. Kyselina je k dostání v lékárně, pod různými názvy. Záleží na výrobci.

Velice účinnou zbraní proti bradavicím je přiložení plátku česneku na bradavici. Česnek dokáže bradavici zničit naprosto dokonale. Pokud vám vadí česnekové aroma, vyzkoušejte šťávu z čerstvého ananasu, i ta je na bradavice velmi dobrá.

Vynikající účinky má také cibule, pokud to jde přilepte si náplastí kousek cibule na bradavici a nechte působit. Cibule také dokáže s bradavicí dobře zatočit. Další věc, kterou bradavice nesnášejí je Tea Tree Oil. I ten dokáže dokonale s bradavicí zatočit.

Když jsme byli děti, říkávalo se nám, že na bradavice dobře působí vlaštovičník, jehož žlutá šťáva bradavice zneškodní. Nikdy jsem neviděla nikoho, komu by tato metoda pomohla, ale pokud ji chcete vyzkoušet, tak to zkuste, třeba budete vyjímkou.

Bradavice nás dokáží pěkně potrápit a my uděláme maximum proto, abychom se jich snadno a rychle zbavili. Nemusíte hned nutně utrácet za léky z lékárny, vyzkoušejte nejprve metody, které jsme vám poradili a díky kterým můžete zatočit s bradavicí i díky domácím surovinám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *