Jak poznám, že mě miluje

Rate this post

Máte přítele a ráda byste věděla, že vás opravdu miluje? Jak poznám, že mě miluje je otázka, kterou si pokládáte každou chvilku. Pokud vám to neříká, nezoufejte. Je spousta chlapů, kteří toto prostě neříkají, ale kteří to svými činy dokazují.

Více než slova, jsou důležitá gesta. Dává vám pozornosti. Někam spolu vyrazíte a váš drahý si neodpustí koupit vám alespoň maličkost? Tak to je jeden z důkazů, že vás miluje. Vodí se s vámi za ruku i na veřejnosti? Další důkaz a plus pro vás. Nedělá mu problém políbit vás veřejně? Radujte se.

Napíšete mu SMS a většinou vám obratem přijde odpověď? Další bod pro vás. Posílá vám v SMS smajlíky s pusami? To vše jsou důkazy toho, že vás miluje. Jsou však muži, kteří si zakládají na tom, aby svou lásku nedali příliš najevo, chtějí totiž, abyste je dobývala.

U takových mužů je těžké poznat, že vás milují. Pokud s vámi však tráví své volné chvilky a sám vám zavolá, kdy máte čas, věřte, že vás miluje. Pokud by vás nemiloval, snažil by se s vámi být co nejméně, neustále by měl výmluvy proč se nevidět, nevolal by, nepsal by vám zprávy..

Možná jste spolu již delší dobu a možná jste i manželé a vás napadá stejná otázka, jak poznám, že mě miluje. Pokud se vrací domu s úsměvem, baví se s vámi, řeší s vámi vaše i jeho problémy, pak vězte, že láska nevyprchala.

Varovným signálem může být, pokud domu nechodí, před odchodem se voní, neustále píše SMS, na svůj telefon nenechá sáhnout a neustále je myšlenkami mimo, pak zbystřete. Tady něco nehraje a nejspíš v tom bude někdo jiný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *