Jak se odmilovat

Rate this post

Jste beznadějně zamilovaní, ale váš objekt touhy vaši zamilovanost nesdílí? Komu z nás se toto nestalo? Stalo se to asi každému. Jak se odmilovat a zapomenout na toho dotyčného, který nám nedá spát? Bude to těžké, ale zvládneme to.

Srdce nás může mnohdy pěkně potrápit. Je nutné vše hodit za hlavu, být silní a jít dál. Podívejte se kolik kolem sebe máte lidí a každému se toto stalo. Všichni se s tím vyrovnali, tak musíte i vy. Nevyhledávejte společnost vámi milované osoby, nesledujte jeho kroky na facebooku.

Musíte se soustředit na to, že je před vámi někdo nový, koho jste ještě ani nepoznali, ale kdo vám kroky životem brzy zkříží. Bude vám s nim dobře a za nějákou dobu, když si vzpomenete na toho koho milujete teď, nebudete ani chápat, čím vás tak uchvátil a proč jste jej tak milovali. Je to přirozené a tak se to také děje.

Zapomeňte na dotyčného a začněte hledat nový objekt, ten vám dokonale pomůže zapomenout na současnou lásku, to bude opravdový lék. Pokud budete mít vedle sebe nového člověka, se kterým vám bude fajn, na toho současného si ani nevzpomenete.

Dobře také funguje, když si milovaného člověka znechutíte. Představte si na něm něco, co se vám nelíbí a co byste určitě nechtěli vidět. A to buď chování, nebo něco, co k tomu člověku patří. Představte si jej ráno na WC s rozcuchanými vlasy, zmačkaným obličejem a nevyčištěnými zuby.

Fantazii se meze nekladou a tak si můžete představit naprosto cokoliv, co vás od dotyčného odradí. Příklad, který zde uvádím je celkem mírný, nechci zde zmiňovat žádné nechutnosti Moc vám přeji, abyste situaci kdy milujete někoho, kdo vám lásku neopětuje, měli co nejrychleji vyřešenou a žili si šťastný a spokojený život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *