Jak se naučit žít se žárlivcem

Rate this post

Žárlivec je člověk, který vás neustále sleduje a který po vás chce vysvětlení každého detailu, který jste udělali. Bude vás hlídat na každém kroku, sledovat, bude jej zajímat váš mobil, mail, Facebook a vše, kde jste v kontaktu s jinými lidmi, než je pouze váš partner.

Jak se naučit žít se žárlivcem? Budete si muset dávat sakra pozor na to, co děláte, s kým se stýkáte, co jste kde řekli, koho pozdravili a podobně. Žárlivec nesnese, aby jste se podívali po někom jiném a natož s někým komunikovali, protože v tom ihned uvidí koketování.

Žárlivci bude vadit i vaše zaměstnání, protože okolo budou lidé, kteří s vámi budou v kontaktu. Naučit se žít se žárlivcem není vůbec snadné. Mohli byste však nastolit určitá pravidla a žárlení ignorovat. Pokud uvidíte, že má tendenci brát si váš telefon a zkoumat, co v něm najde, tak si jej zaheslujte.

Neodpovídejte na dotazy kde jste, když vám bude volat, odpovězte jen stroze venku a víc se o tom odmítejte bavit. Pokud vás bude atakovat a chtít konkrétnější vysvětlení, což žárlivec jistě chtít bude, pak na jeho výzvy nereagujte. Nechte jej vyvztekat a nenechte si žárlivcem řídit život.

Nejste ničí majetek a máte nárok na to svobodně si žít svůj život a pod pojmem svobodně, je myšleno že si můžete dělat cokoliv, co sami uznáte za vhodné a pokud se to žárlivci nelíbí, nechť odejde. Samozřejmě tímto nenabádám k nevěře, ale ke svobodnému rozhodování o tom, co právě děláte.

Rozhodně nepřistupujte na žárlivcovu hru a nesdělujte mu to, co nechcete. Pokud jdete někam na kávu s kamarádkou, nebo kamarádem, je to čistě vaše věc a dožaduje-li se žárlivec odpovědi na otázku, kde jste byli a s kým, neodpovídejte mu na to. Musí si uvědomit, že o vás nemůže rozhodovat a nemusí vědět úplně vše. Naznačte žárlivcovi, že pokud se mu to nelíbí, může jít a uvidíte, jak rychle se zklidní. Žárlivec se totiž jen tak nevzdává a rozhodně sám na povel neodchází.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *