Jak říct, že jsem těhotná

Rate this post

Těhotenství je krásná věc, jak říct, že jsem těhotná? Jde o to kolik vám je let, je-li těhotenství plánované, či nikoli a také je důležité komu chceme tuto radostnou událost sdělit. Možností jak říct, že jste těhotná je mnoho.

Pokud jste náctiletá, nebude toto vůbec jednoduché oznámit, protože z vašeho těhotenství nebude ani nikdo nadšen. Tady je to spíše o tom, jak to sdělit šetrně a čekat na radu, co bude dál. V tomto věku jděte s pravdou co nejdříve ven, protože jedině tak se dají věci řešit včas a s rozvahou.

Pokud jste starší a miminko jste neplánovali a ani si jej nechcete nechat, tak to raději nikomu neříkejte. Jediný s kým toto řešte je váš partner. Jinak si tuto situaci nechte pro sebe. Nemusí každý vědět, že půjdete na potrat.

Pakliže ale miminko plánujete, čekáte na něj a ono to skutečně vyjde, pak to raději neříkejte z počátku nikomu. Proberte to pouze s otcem dítěte. Do třetího měsíce, se tato radostná novinka neříká, protože to přináší smůlu. Po třech měsících však můžete jít s radostnou novinou ven.

Nemusíte ani nic říkat, můžete to udělat formou legrace, kdy si na sebe obléknete například tričko, na kterém bude nakreslený dudlík . Každému pak dojde co se děje a bude to velice vtipně řečeno, i když vlastně vůbec nic říkat nebudete.

Velice originálně se tato událost dá také oznámit tak, že si vyfotíte svůj těhotenský test, nebo těhotenskou průkazku a rozešlete ji svým známým a tomu, komu o této události budete chtít říct. Vyfotit se například můžete s dětským oblečkem, či botičkami a fotku vyvěsit na sociální síť. Popřípadě si tam můžete vyvěsit fotku z ultrazvuku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *