Jak poznat gamblera

Rate this post

Kdo je to gambler? Gambler je člověk, jež se rád věnuje hazardu a který je ochoten dát vše za to, aby si mohl zahrát. Bohužel tím, že je schopen za to dát vše, tím se myslí i jeho majetek, cizí majetek a vše co se dá prodat a získat tím peníze na to, aby si mohl zahrát.

Gambler nikdy nemá peníze, protože když je má, tak je jde okamžitě prohrát a když peníze vyhraje, opět je investuje do hraní. Pokud tedy víte, že dotyčný chodí do práce, vydělává si peníze a přesto nemá vůbec nic, pak zpozorněte a zjistěte, kam peníze dává.

Zjistíte-li, že navštěvuje herny, kde jsou automaty, casina a podobně, pak je to jasné. Podlehl gamblerství a bohužel mu nezbude nic jiného než se jít léčit. Gambler je schopen krást a okrást i svou vlastní rodinu. Je to velmi smutné, ale bohužel je to tak.

Jeho zájem spočívá pouze v tom, jak sehnat peníze na to, aby si opět mohl jít zahrát. Gambler si nebude chtít koupit něco pěkného na sebe, do bytu, do auta a podobně. Gambler své peníze bude chtít jen na to, aby je mohl prohrát.

Pokud máte v rodině někoho takového, bude těžké mu pomoci, protože to že má problém si bude muset uvědomit především on sám a dokud se tak nestane, jen těžko s tím něco uděláte. Pokud si ale svůj problém uvědomí, pomozte mu jej řešit.

Gambler se většinou dostane do obrovských problémů, zaseká se dluhy a nebude vědět jak se z toho kola dostat ven. Jediná možnost bude ta, že si uvědomí, co dělá a s hraním přestane, pak se postará o to, aby zaplatil co má a vrátil se tak zpět do reálného života.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *