Jak na strie

Rate this post

Jak na strie

Pokud vám hrozí, že se u vás objeví strie, musíte tomu předejít ještě než se tomu opravdu stane. Rizikové je, pokud přiberete hodně na váze a také pokud hodně zhubnete. Důležitá jak na strie je prevence. Prevence vám pomůže ochránit vaše tělo ještě před tím, než strie vzniknou.

V praxi to znamená, že pokud jste těhotná, tak začněte si mazat bříško, stehna a prsa speciálním krémem na strie, který je k dostání v lékárnách, nebo v drogeriích. Ze začátku mažeme 1x denně, ke konci je potřeba již 2x denně.

Pokud porodíme a začne samozřejmě fáze hubnutí, pak s mazáním nepřestávejte, protože i tady hrozí, že se strie objeví. Pokud se budete preventivně mazat, strií se bát nemusíte. Horší je to v tom případě, pokud již strie vznikly. V tomto případě už vám jen těžko pomůže pouze krém na strie.

Řešení tu však stále ještě je, už je ale nákladnější. Strie se dají odstranit laserem. Zkuste však striím předejít a pravidelně se mažte. Je to nejjednodušší způsob toho, jak na strie. Ze své zkušenosti, kdy jsem nabrala v těhotenství 30 kg, mohu říct, že díky prevenci a mazání se krémem, na mě není absolutně nic vidět. Začala jsem s používáním krému hned v začátcích těhotenství.

Strie mohou vzniknout i tehdy, snažíme-li se nabrat svalovou hmotu. Pokud tedy začínáte posilovat a nejde vám o to, abyste zhubli, ale chcete přibrat svaly, pak je také velmi důležité používat krémy a mazat se jimi na těch místech, kde čekáte přibývání.

Pokud naopak máte nadváhu a jdete si pevně za tím, že budete hubnout a chystáte se zhubnout drasticky, pak je tu také velké riziko toho, že budete mít strie, takže i v těchto případech použijte krém na strie a také krém zpevňující, aby vaše kůže nevisela.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *