Jak nabrat svalovou hmotu

Rate this post

Jak nabrat svalovou hmotu

Svalovou hmotu nabereme cvičením v posilovně, jízdou na kole, ale i plaváním. Nejdůležitější na tom všem je pravidelné posilování svalů, které chceme nabrat. Nohy, ruce, břicho. Doporučujeme osobního trenéra, který vám dobře poradí a dohlédne na to, abyste cviky cvičili správně.

Důležité je nejen cvičení, ale i dobře se stravovat. Vynechat z jídelníčku tuky a snížit obsah cukrů. Zařadit do jídelníčku maso a to nejlépe hovězí a kuřecí a to v kombinaci s těstovinami, nebo rýží. Dodejte tělu také zdroj bílkovin, který je například ve vajíčkách.

Iontový nápoje dodají tělu energii, kterou na cvičení budete potřebovat. Díky proteinovým nápojů získáte bílkoviny a sacharidy, aminokyseliny urychlí dodání bílkovin do svalů. Dobré je iontové nápoje vypít před cvičením, získáte tak dostatek energie a nebudete se cítit vyčerpaně.

Během cvičení a po cvičení doporučujeme pít aminokyseliny a proteinové nápoje. Cvičení doporučujeme minimálně 3x týdně, pokud budete cvičit častěji, tím lépe. Pokud máte nadváhu, jsou potom dobré spalovače tuků.

Na trhu je velké množství firem nabízející koktejly a nápoje, vybrat a koupit si je můžete jak přímo v posilovně, kde vám i konkrétně poradí odborný personál, nebo si lze přípravky koupit přes internet, jsou však i přímo kamenné obchody, kde je také proškolený personál kupujícím k dispozici.

Pokud chcete nabrat svalovou hmotu, budete na sebe muset být přísní a dodržovat to, co jsme psali, cvičení a strava jsou velmi důležité. Vyhněte se zakázaným látkám, které vám sice pomohou nabrat svalovou hmotu snadno a rychle, ale vašemu tělu neskutečně uškodí. Z tohoto důvodu jsou také zakázané. Navíc jsou nesmyslně předražené. Jděte na to zdravě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *