Jak na letenky

Rate this post

Jak na letenky

Toužíte letět na dovolenou, chystáte se objevit novou zemi a přemýšlíte jak si zajistit letenky? Poradíme vám jak na letenky. Stačí si koupit letenky u té správné společnosti a vyrazit. Dobré je lítat například z Německa, nebo Rakouska, kde jsou letenky o něco levnější.

U letenek platí, že čím dříve je koupíte, tím jsou levnější. Je to přesně naopak než u zájezdů, tak zvaných last minute. Zarezervujte si letenku a to tak, že si zajdete osobně do cestovní agentury, která letenky prodává. Je to například Condor.

Tato cestovní agentura vám dokáže sehnat i letenky a zájezdy z Německa a Rakouska. Výhodou je to tedy pro ty, kdo neumí jazyk, ale hledají letenku, která umožní vycestovat z jiné republiky. Condor navíc vyhledá nejlevnější zájezd, či letenku.

Objednat letenku si můžete také sami doma přes internet. Vyzkoušejte společnost Wizzair, která nabízí skutečně nízké ceny a kde vás vyjde letenka velmi, ale velmi levně. Osobně mám s touto společností zkušenost a mohu ji jen doporučit.

Online objednání na mě bylo zpočátku docela složité, ale poradila jsem si. Letenka dorazí na váš email, spolu s časem a místem odletu. Zpáteční letenku si můžete nechat poslat pak na email, těsně před cestou zpátky. Tato společnost mě překvapila nejen cenou, ale i velmi pěkným letadlem.

Za jídlo a pití v letadle se tedy musí platit, ale není nutné si je kupovat. Jídlo můžete mít vlastní. Ještě než si letenky pořídíte, zmapujte si jejich ceny, aby se vám nestalo, že za svůj let zaplatíte zbytečně mnoho. Vyhněte se společnostem, které nemají dobré jméno. Jaké to jsou se můžete dočíst na internetu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *