Jak dodržet dietu

Rate this post

Nejste sami se sebou nespokojeni, toužíte zhubnout, chcete vypadat lépe a tak jste se rozhodli držet dietu. Jak jí dodržet a jak zvládat to, abyste neměli chutě na nic jiného než na to, co opravdu jíst smíte? Pevná vůle je v tomto případě základ.

Pokud nebudete mít pevnou vůli, pak jen těžko něco dokážete. Naučte se být na sebe tvrdí a když víte, že něco nesmíte, tak nepodléhejte. Pokud milujete sladké, dá se celkem dobře nahradit jinými zdravými potravinami, není nutné jíst čokolády.

Sama jsem závislák na sladkém a proto když si řeknu, že budu držet dietu a přijde chuť na sladké, řeším to čokoládovými proteinovými tyčinkami, které mi umožní mlsat zdravě, nebo si dám pomelo, či ananas a vůbec se nebojím sníst celý kus najednou.

Ananas je vynikající na spalování tuků, takže vlastně zabijete dvě mouchy jednou ranou. Utlučete chuť na sladké a zároveň si dáte něco, co je dobré pro to, abyste se zbavili přebytečných kilogramů. Můžete si dávat i sušené ovoce, které je taktéž dobré a zažene chuť na sladké.

V létě máme větší šance zahánět tyto zvrácené chutě a to právě ananasem, jahodami, borůvkami, malinami, třešněmi a podobně. V zimě to je pak o něco horší. Na druhou stranu hubnout potřebujeme především v létě. V zimě můžeme nedostatky zakrýt vhodným oblečením.

Když už se pro něco rozhodneme, v tomto případě držet dietu, neměli bychom polevovat a pracovat na sobě opravdu tvrdě. Ono bohužel když držíme dietu, tak ty výsledky na sobě nevidíme hned a to nás od pokračování v držení diet může odradit, ale zkuste to nevzdávat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *