Jak naštvat souseda

Rate this post

Trochu úsměvné a zajímavé téma… Berte ho samozřejmě pro pobavení!

Chcete naštvat vašeho souseda a nevíte jak na to? Podnětů, které ho mohou štvát je mnoho, stačí se jen zamyslet a konat. Záleží na tom, jak moc souseda toužíte naštvat a co k tomu vše využijete za prostředky. Začít můžete hned u vchodu do jeho domu, nebo do společného domu.

  • Naházejte mu vždy všechny reklamní letáky do schránky! Nebude jej bavit každý den ze schránky přebytečné letáky vyhazovat.
  • Dejte mu do zvonku sirku. Zazvoňte na něj o půl noci, když půjdete z tahu.
  • Pokud se vám podaří šlápnout do výkalu, otřete si boty o jeho rohožku.
  • Pouštějte nahlas hudbu a televizi a vždy to vypněte za minutu deset, aby na vás nemohl volat policii za rušení nočního klidu.
  • Udělejte si před desátou ohňostroj, pokud víte, že soused již bude spát. Pokud naopak víte, že si ráno rád přispí, tak dělejte hluk ráno a buďte jej brzy.
  • Zaparkujte si váš automobil na jeho místo a na zvonění nereagujte. Jestli jej vidíte se nebezpečně okolo vašeho auta motat, tak si jej natočte jako důkazní materiál.

Pokud nemáte se sousedem dobré vztahy, tak mu to dejte patřičně sežrat. Důvodů proč se nemáte rádi může být mnoho. Váš soused může být sobecký, nepřátelský a zlý a tak vás nutí na jeho podněty reagovat.

Je-li on tím, kdo ruší noční klid, zavolejte na něj policii a ráno mu to vraťte i s úroky, naplánujte si přivrtání police na straně, kde váš soused má ložnici. Je-li to samozřejmě možné. Pokud ne, tak alespoň co nejblíž k místnosti, ve které váš soused spí.

Nemějte se sousedem slitování, pokud vidíte, že s ním není řeč. Oplácejte stejnou mincí, naopak klidně i více. Pokud uvidíte, že má soused otevřená okna, dejte něco smradlavého na parapet, aby se k němu to nepříjemné aroma taktéž dostalo.

Opravdu možností, co vašemu sousedovi udělat je velmi mnoho. Jde o to, kam až s naschvály chcete zajít… Mělo by jít vždy o legraci!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *