Jak naštvat lidi na Facebooku

Rate this post

Už jste znudění věčným tlacháním a zveřejňováním trapných statusů na vašem Facebooku? Chcete si na Facebooku udělat trošku rušno a naštvat lidi, které máte uložené jako přátele? Jak naštvat lidi na Facebooku? Možná se vám to zdá složité, ale nebude to až tak těžké.

Lidi nemají rádi, když má někdo víc jak oni a tak pokud tomu tak je, žárlí, jsou naštvaní a nevidí to samozřejmě rádi. Jak na takové lidi? Vyfoťte se s něčím drahým a umístěte si svou fotku na Facebook. Klidně si danou věc půjčte.

Dodejte tomu kouzlo

Pohrajte si s Photoshopem a zveřejněte svou fotografii z pláže, která je opravdu pohádková a která je snem každého z nás. Napište, že posíláte hezký pozdrav z dovolené pod tuto fotografii a popřejte všem krásný pracovní den. Tímto stoprocentně naštvete nejednoho člověka a uvidíte, že se vám budou odpovědi na váš vzkaz brzy vracet.

Vylepšete svou postavu přes Photoshop a udělejte se lepší než jste. Napište pod fotku: tak a jsem po plastice prsou a dalo se to vydržet. Nebo: Tak jsem se dal na cvičení a vyplatilo se. Začala jsem držet dietu a myslím, že vypadám skvěle. Ani toto lidé nečtou rádi a určitě je těmito výroky naštvete.

Naštvete je vším, co v nich vzbudí závist a vším co vystavíte, nebo o sobě sdělíte a oni to nebudou chtít vědět. Vezměte si jen informace z médií. Kolik lidí, si rádo přečte, že je někdo troska a co kde zas vyvedla a naopak kolik lidí si rádo přečte, že je někdo šťastný, že byl na dovolené v Miami a koupil si nové Porsche.

Toto vše lze vyčíst z diskuzí, které pod těmito články najdete a hned uvidíte, kolik závisti se v lidech bere a jak jsou nepřejícní. Pokud tedy chcete někoho naštvat, tak podobných vychloubačným způsobem, se vám to jistě povede.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *