Jak si vybrat tu správnou kabelku

Rate this post
By: Melissa Ingram

Toužíte po nové kabelce a nevíte, jak si vybrat tu správnou? Kabelka je módní i praktický doplněk, který používají ženy na celém světě, a kterých doma mají více než jednu. Jdete-li si koupit kabelku, vybírejte pečlivě. V první řadě se vám musí líbit tvar a provedení. Kabelka vás musí zaujmout. Pokud přiláká vaši pozornost, pak si kabelku pořádně prohlédněte i detailně. Musíte vidět jak je řešená uvnitř. Kolik má vnitřního prostoru, kolik má kapsiček a také je důležitý tvar ucha. Z toho pak odvodíte, jakým způsobem budete kabelku nosit. Jestli přes rameno, v ruce, nebo na ruce.

Než si vyberete, zjistěte, k jakým účelům kabelku chcete. Jestli vám má sloužit na denní nošení do práce, nebo má být jen menších rozměrů, kam se vám vejde mobil, klíče, peněženka a doklady, či ji chcete mít prostornou tak, abyste si do ní mohla dát i oblečení. To je další kritérium, na které si při výběru dejte pozor a podle kterého výběr směřujte. Dost možná se může stát i to, že vlastně ani žádnou kabelku nepotřebujete a berete si ji pouze proto, že vás zaujala a oslovila za výlohou. Vybírejte i podle barvy. Měla by se vám rozhodně hodit k ostatním kouskům oblečení.

By: MAURO CATEB

Také kvalita kabelky je velmi důležitá. Ještě než si kabelku koupíte, prohlédněte si detailně jak je šitá, vyzkoušejte zapínání, obzvláště pak zip, protože tam bývá nejčastěji problém. Pokud kupujete levnější kabelky, zip je první, co vás začne většinou zlobit. Pokud víte, že kabelku chcete mít delší dobu, sáhněte rozhodně po dražším kousku, pokud ale víte, že vás kabelka až tak dlouho bavit nebude, klidně si vyberte levnější, protože ji stejně brzy vyměníte za jinou. Kabelka je součástí každé ženy a ledasco o ní i vypovídá. No tak schválně, prohlédněte si někdy ženu, kterou potkáte a ihned si o ní uděláte obrázek jednak podle outfitu a pak také podle kabelky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *