Jak se vyrovnat s tím, když pracujete v práci s manželem

Rate this post
By: Jesús Corrius

Pokud pracujete v zaměstnání s manželem, tak se může stát velmi snadno to, že si celkem brzo budete lézt na nervy. Budete totiž spolu téměř 24 hodin denně a to není moc dobré. Určitě to chce nějaký odpočinek od manžela a čas, který budete věnovat jen sama sobě, nebo sobě a svým přátelům. Doma se snažte se o práci nebavit a věnujte se pouze soukromým věcem a vaší rodině. O práci se začněte bavit až tehdy, překročíte-li práh vašeho zaměstnání. Nenarušujte si svůj soukromí život. Budete si zbytečně dělat starosti a nepřemýšlet o věcech, které jsou u vás doma.

Naopak potom v práci se nebavte o rodinných problémech, ty si řešte zásadně doma. Vaši kolegové nemusí vědět, že jste se spolu večer pohádali a nyní máte tichou domácnost. Nemusí znát ani vaše soukromé problémy, které se jich absolutně netýkají. Pokud se doma pohádáte, v práci musíte fungovat. Vašeho šéfa vůbec nezajímá, že vám manžel večer přepnul Ordinaci na fotbal, nebo že si o víkendu vyrazil do hospody s kamarády a vrátil se až ráno. Domácí problémy musí zůstat doma a ty pracovní zas v práci, jinak byste se z toho všeho zbláznili. Je jasné, že se vám to nepodaří vždy, ale snažte se to alespoň minimalizovat.

Zkuste pracovat samostatně, a pokud to jde, vyberte si kancelář, kde budete odděleně. Přeci jen koukat na sebe celý den a pak i v noci vám může způsobit rodinné problémy. Po práci se věnujte každý svým vlastním koníčkům. Rozhodně si nehledejte již žádné společné. Společných chvil spolu trávíte víc než dost. Udělejte si kamarády i z kolegů. Na obědy pak klidně můžete zajít s kolegyní a manžela poslat s kolegou. Zkuste co nejvíce využít čas v práci k tomu, abyste se vzájemně nemuseli až tak potkávat, protože si skutečně můžete lézt na nervy a to pro váš vztah rozhodně není dobré.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *