Jak si koupit hvězdu

5/5 - (2 votes)

Toužíte mít firemní akci, na kterou se bude dlouho vzpomínat? Chystáte oslavu, na kterou byste pozvali nějakou známou osobnost a potěšili tím oslavence? Máte na mysli konkrétní hvězdu, kterou byste rádi zaplatili, aby vám dělala společnost?

Jak si koupit hvězdu? V první řadě si uvědomte, že to není rozhodně levná záležitost, ale pokud oslavenec, nebo firma někoho milují, bude to pro ně nezapomenutelný zážitek. Budete si moci nechat zazpívat na oslavě, či party známým zpěvákem, kterého obdivujete v televizi a jehož písně posloucháte v rádiu.

Jak se ale dostat k takové hvězdě? Pokud víte, koho byste si rádi pozvali, najděte si stránky dané hvězdy na internetu. Na stránkách pak najdete kontakt na managera, se kterým se spojíte a který vám také řekne cenu, za kterou byste si hvězdu mohli objednat.
Počítejte dopředu s tím, že částka bude sahat i do statisíců, proto zvažte, zda opravdu chcete hvězdu objednat a máte na to dostatek prostředků. Záleží hodně na tom, koho byste si přáli.

Samozřejmě bude rozdíl v ceně Leoše Mareše a Šárky Vaňkové.
Pokud na to máte finance, můžete si pozvat prakticky kohokoliv, ať už zpěváka, moderátora, herce, nebo rovnou celou skupinu. Počítejte s tím, že nikdy nebudete vyjednávat konkrétně s danou hvězdou, o kterou budete mít zájem, ale že za ní bude vše domlouvat její manager.

Na konkrétní částce se dá domluvit. Důležité je zamluvit vše s dostatečným předstihem, hvězdy a celebrity bývají dosti vytížené a tak se může stát, že nebudou mít ve vámi požadovaném termínu čas. Dávají vždy přednost pro ně zajímavějším zakázkám, to berte taktéž na vědomí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *