Jak se bavit s holkou na diskotéce

5/5 - (2 votes)

Jdete s kamarády na diskotéku a líbí se vám tam holka, která sebou nemá kluka? Nejprve omrkněte, zda skutečně někde opodál není někdo, kdo k této slečně patří a pokud ne a dívka je na diskotéce pouze s kamarádkami, pak za ní vyrazte a pozvěte jí na drink.

Nejčastěji se dívky, oslovují právě tak, že je kluci na něco pozvou, ale pokud se vám nechce utrácet, pak přizvěte své kamarády ke skupince holek, mezi kterými je i ta, která je vám sympatická a dejte se s nimi do řeči. Zeptejte se, zda si k vám nechtějí přisednout, nebo zda si s vámi nepůjdou zatancovat.

Pokud nejste dobrý tanečník, tak raději zůstaňte u komunikace. Ptejte se na různé věci, jako například proč šli zrovna sem s kamarádkami, zda mají tento podnik rádi, zda sem chodí často, kam jinam jinak chodí a zeptat se také můžete na to, kde jinde byste se mohli, kromě této diskotéky potkat.

Ptejte se na to, co vás zajímá. V první řadě zjistěte, zda má holka přítele, nebo je sama, ať se nesnažíte o něco zbytečně. Pak se ptejte na práci, školu, koníčky a zájmy. Nebavte se pouze o sobě, ať nevypadáte sebestředně. Samozřejmě si ale nehrajte na tajemného.

Z dívky, o kterou máte zájem, zkuste vyloudit jakýkoliv kontakt, telefon, Facebook, mail, prostě cokoliv, co vám umožní být s ní i nadále v kontaktu. Nejlepší je asi Facebook, protože tam o ní zjistíte mnoho, jaké má přátele, s kým se schází, co jí baví a podobně. Rozhodně netlačte ihned na pilu, ale jděte na seznamování se pozvolna.

Můžete si dát sraz opět další týden na stejné diskotéce, kde si opět s dívkou budete moci povídat. Diskotéka je na seznamování úplně nejlepší, obzvláště pokud se posilníte alkoholem a necítíte tak zábrany. Nejeden pár se seznámil právě zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *