Jak vyhrát Black Jack, hru o štěstí

Rate this post

Black Jack je oblíbená karetní hra v casinu a vedle Pokeru si jí můžete přijít zahrát. Hraje se proti krupiérovi a zahrát by si  ji měl přijít každý pro zábavu, nikoli za vidinou výhry. Přijďte si zahrát s přáteli, je to pak větší zábava.

By: Travis Isaacs

Jak vyhrát Black Jack, na to opravdu, věřte, neexistuje rada. Jsem bývalá krupierka, tuto práci jsem dělala 10 let a tak mohu i odhalit něco ze zákulisí karetních her. Za svou kariéru jsem zažila vášnivé hráče karet, kteří se hraní věnovali už od revoluce a kteří tvrdili, že umějí počítat karty.

Myslím, že kdyby to uměli, jsou již dneska někde jinde a nežijí tak, jak žijí, na rozdíl od majitelů casin, jejichž život je téměř pohádkový, co se finanční situace týká. Karty se nedají počítat a důvod je i takový, že se ze začátku odmazává 5 karet, které hráč nevidí a zhruba do 1/3 karet se vkládá katovačka, na kterou když přijde řada, začnou se karty opět míchat.

Jednoduše řečeno, pokud hledáte strategii, jak vyhrát Black Jack, tak ta prostě neexistuje. Kdyby byla, jako krupierka bych jí určitě znala a tudíž bych obcházela casina a vydělávala si tímto způsobem. A nejen já, ale spousta mých kolegů. Kdo by nechtěl jednoduše přijít k penězům?

Pokud se casinu nebude zdát vaše praktika hraní a budou mít podezření, že se snažíte podvádět, bez milosti vás vykážou a do casina budete mít na dobro zákaz vstupu. V casinu se smí hrát jen férově a poctivě a to jak ze stran hráčů, tak i krupierů, kteří jsou kontrolováni kamerovým systémem, ke kterému má přístup i finanční úřad.

Pokud se vám Black Jack líbí, zahrajte si jej pro zábavu, možná výhra přijde, netvrdím, že ne, ale vždycky má casino mnohem větší šance, než hráč, tak asi, jako je to všude, kde je hazard a sázení. Tyto instituce tu rozhodně nejsou proto, aby hráč zbohatl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *