Jak se bavit na diskotéce

Rate this post

Diskotéka je místem, kam se lidé chodí bavit, tančit a pít alkohol a mnohdy se také seznamovat. Je to zábavný podnik, plný mladých lidí, hudby a alkoholu, kde se lidé mezi sebou baví velmi spontánně, protože jim alkohol rozváže jazyk.

Jsou však jedinci, kteří to s alkoholem přeženou a tak občas vyvolají i potyčku, nebo dokážou na diskotéce usnout, či se jinak společensky znemožnit. Opití se stává na diskotékách skoro pravidlem a tak se lidé na diskotéce baví úplně jinak, než v běžném životě.

Bavit se můžete jak tancem, kdy si necháte zahrát své oblíbené songy, vyzvete ostatní k tanci, nebo vyzvete k tanci jednu konkrétní osobu. Tanec v kombinaci s alkoholem z vás udělají mistry parketu a spadne z vás tréma a myšlenka, že tančit před ostatními není zrovna legrace.

Bavit se můžete ale i na baru u skleniček s panáky, kdy se s kamarády hecujete, kdo toho vypije nejvíce a jak dobří v pití alkoholu jste. Posedět na diskotéce se dá samozřejmě i mimo bar a to takřka kdekoliv, kde je to možné, nebo můžete popíjet ve stoje u parketu. Každý to má jinak.

Bavit se na diskotéce tak, abyste nebyli úplně za vyvrhele, je samozřejmě možné, pokud to s pitím nebudete vyloženě přehánět a pokud nebudete agresivní. Někdo bez diskoték nemůže být, někoho již toto období přešlo a našel si jiné priority.

Není to jen o věku, ale je to také o stavu, ve kterém se dotyčný nachází. Pokud žijete ve spokojeném vztahu a je vám v něm dobře, nemáte zapotřebí vyhledávat diskotéky tak, jako je vyhledávají svobodní, nezadaní jedinci, kteří se snaží někoho ulovit a někoho si najít.

Samozřejmě, že na diskotéky chodí i party zadaných lidí, ale ty jsou většinou klidnější a všímají se pouze své skupinky, se kterou se na diskotéku přišli pobavit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *