Jak poznám, že jsem těhotná

Rate this post

Toužíte po miminku a každý měsíc netrpělivě čekáte, zda už to přišlo, či nikoliv. Jak ale poznat, zda už je to tu? Hlídejte se a pozorujte se. Můžete to pocítit ještě dříve, než vám tento fakt prozradí těhotenský test.

Těhotenský test je tedy první pro co byste měla běžet do lékárny, pokud se vám opozdila menstruace. Vyžádejte si takový test, který lze udělat kdykoliv během dne a který je nejpřesnější. Lékárnice vám jistě ráda poradí, jaký typ těhotenského testu si vybrat.

Nedostala jste menstruaci. Ta se buď zpozdila, nebo může hlásit, že je opravdu plod v bříšku. Pokud se vám menstruace zpozdí více jak o 14 dní, je čas vyrazit na návštěvu ke gynekologovi. Ten sice ještě nemusí plod na ultrazvuku vidět, nicméně může zjistit, zda vám roste těhotenský hormon a to zjistí z krve.

Mě osobně v těhotenství a to již v prvních dnech, ještě než měla vůbec menstruace nastoupit, ovládali neskutečné křeče v podbřišku a byla jsem velmi unavená. Dokázala jsem usnout kdykoliv a kdekoliv a také jsem měla teplotu, takže i toto může být známka toho, že jste těhotná.

Další věc, kterou na sobě můžete pozorovat je, že intenzivně cítíte vůně a pachy a to mnohem intenzivněji, než tomu bylo doposud. Tento pocit může být až nepříjemný. Nicméně takovýchto pocitů přijde v těhotenství, ještě mnohem více

Co se týče chutí, ty se začnou projevovat o něco později a to samé ranní nevolnost. I když je to samozřejmě věc individuální a každá z nás má jiné těhotenství. Každopádně, když budu mluvit za sebe, tak můžu říct, že pokud je žena těhotná, tak to na sobě prostě pozná, pokud to poznat chtít bude. Pocítíte sama, že je něco jinak než dřív a že se ve vašem těle skutečně něco děje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *