Jak se dostat do reklamy

Rate this post

Toužíte si rychle a snadno vydělat peníze? Pak je reklama dobrým důvodem, proč do ní jít. Jak se dostat do reklamy? Není to nic snadného a chce to neustále navštěvovat castingy, kde si tvůrci reklam vybírají vhodné tváře, pro natáčení. Jak se dostat do reklamy?

K tomu, abyste se mohli dostat do reklamy, je dobré být registrován v castingové agentuře, díky které budete vědět, kde jaký casting je a na který se vydat. Některé agentury si vybírají sami podle fotografií, jinde se musíte hlásit a hlídat si castingy sami.

Projít si castingem a dostat se do reklamy však není vůbec jednoduché a chce to obcházet opravdu vše, co se nabídne. Třeba si vás konečně někde všimnou. Dobré je mít pohybové nadání a mít co nabídnout. Pokud jste něčím výjimeční, či originální, máte na půl vyhráno.

Jaké castingové agentury oslovit? Zkuste například tyto: http://www.jamcasting.cz/ http://www.komparz.cz/ http://www.deedee.cz/ http://www.moroagency.cz/. Dostat do reklamy se můžete jako komparz, ale i jako hlavní role. Záleží na tom, koho přesně tvůrci hledají a jste-li ten typ, který se jim do dané reklamy bude hodit.

Dostanete-li nabídku, máte vyhráno. Za reklamu se inkasují nejlepší honoráře a tak je každý oslovený rád její součástí. Reklama vás navíc zviditelní, denně se na reklamy dívají miliony diváků a pro vás to tak bude znamenat obrovský úspěch.
Kromě honoráře pak dostáváte i profity od firmy, pro kterou jste danou reklamu natočili. Dostat se do reklamy je ohromný úspěch. Pokud se do reklamy dostanete jako komparz i to je dobrá motivace k tomu, abyste to zkoušeli dál. Přejeme hodně štěstí a úspěchů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *