Jak bydlí Helena Vondráčková

Rate this post

Jak bydlí Helena Vondráčková

Zajímalo by vás jak bydlí Helena Vondráčková? Samozřejmě, že nebydlí v panelovém domě, ale má nádhernou vilu, v hodnotě několika desítek milionů s velkou zahradou a bazénem. Helena Vondráčková se nechala slyšet, že nejvíce ze všeho miluje právě svou zahradu, kde hodně relaxuje.

V domě má několik pokojů a také místnost s klavírem. Helena Vondráčková vlastní také kromě vily i hausbot a také má jednu vilu na Floridě. Tam prý ráda jezdí tehdy, kdy u nás ještě není teplé počasí, jinak nejraději tráví volné chvíle právě v Čechách. Miluje vodu a proto zvolila i hausbot.

Její dům na Floridě z velké části pronajímá. Život Heleny Vondráčkové je zahrnut luxusem. Své peníze ráda investuje do nemovitostí a tím pádem jich má více. Jak sama říkala, dokáže si doma spousty věcí udělat sama. Ráda si i šije.

Helena Vondráčková má i svůj karavan, se kterým jezdí na turné. Karavan je velmi pěkně a luxusně vybaven, je zařízen nábytkem a nabízí plnohodnotné a pohodlné bydlení. Zde přespává pokud je daleko od domova a cesta domů by trvala dlouho.

Helena má ráda své pohodlí a proto je velmi ráda ve svém. Když její manžel Martin Michal přišel s nápadem, že si pořídí společně hausbot, nad jeho nápadem se podivovala. Nyní je však šťastná, že na jeho nápad přistoupila a na hausbotu se cítí velice dobře.

Hasbot mají na malebném místě na Vltavě, kde je pouze klid a pohoda a kde podle jejich slov, jako by se zastavil čas. Hausbot je velmi pěkně zařízen a najdete tu naprosto vše, co k bydlení je třeba. Je to skvělé místo k odpočinku, libuje si Helena a je velmi ráda, že se nechala hausbotém zlákat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *