Jak být krásná

5/5 - (1 vote)

Jak být krásná

Krása není o tom být hezky nalíčená, krása musí být i uvnitř. Samozřejmě, že je líčení a oblečení velmi důležité, ale být hezká z venku a nesnesitelná uvnitř je vlastně k ničemu. Proto je dobré dbát nejen na zevnějšek, ale umět se i příjemně chovat.

Co se týká krásy z venku, pak je důležité mít pěkné vlasy, dokonalý make-up, hezké nehty a v neposlední řadě skvělé oblečení. To však neznamená, že musí být nutně drahé, ale mělo by být zajímavé a dokonale sladěné.

O vlasy pečujte pravidelně, měli by být vždy čisté a upravené. Používejte dobré vlasové přípravky, kdy opět platí pravidlo, že dobré nemusí znamenat drahé. Existuje mnoho kvalitních přípravků, které jsou cenově dostupné. Zkoušejte a uvidíte, které vám osobně dokonale sednou.

S make-upem by se to nemělo přehánět. Na den se doporučuje jemnější líčení. Někomu stačí make-up, rtěnka, nebo řasenka. Někdo dodá stíny, nebo linky. Nezapomeňte na tvářenku, ta dokáže váš make-up dotáhnout k naprosté dokonalosti. Večerní make-up může být výraznější. Můžete použít kouřové líčení, výrazné černé stíny a výraznou rtěnku, nebo lesk. Pokud jdete na večeři, nebo popíjet, místo lesku zvolte raději rtěnku, ta je odolnější a déle vydrží.

Pokud chcete být pěkně oblečená, pak si zvolte takový styl, ve kterém se budete vy sama cítit dobře. Nechte se inspirovat figurínami, které jsou za výlohou, nebo módními časopisy, kde se také můžete podívat na to, co se vám líbí a v čem byste se ráda viděla. Hlavně nekupujte nic bez zkoušení. To co vypadá pěkně na modelkách, nemusí nutně sednout vám.

Pečujte o sebe celkově. Cvičte, zdravě jezte, choďte na nehty. Dbejte na to, aby vám to seklo vždy a všude, ale nepřehánějte to. I šperky jsou důležitým doplňkem, kterým vše doladíte. Opět vybírejte podle svého vkusu takové, které vás zaujmou a opět zkoušejte. Ne každému sluší vše.

Buďte krásná z venku i zevnitř a uvidíte, jak budete. Pečujte o sebe v každém věku, ale pozor ať se to právě k vašemu věku hodí. Nic se nemá přehánět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *