Šlágr TV jak naladit

3/5 - (2 votes)

Šlágr TV jak naladit

Šlágr TV je poměrně nový televizní kanál. Svou podstatou je Šlágr TV zaměřena spíše na starší populaci. Vedle televizního již existujícího hudebního kanálu Óčko, se tak Šlágr TV stal druhým hudebním kanálem. Na Šlágru TV vysílají převážně dechovkové písničky, moravské písničky i lidové písničky.

Šlágr TV je projektem hudebního vydavatelství Česká Muzika. Právě toto vydavatelství poskytuje televizi Šlágr jeho hudební obsah. V současné době se Šlágr TV chystá rozšířit. Ve vysílání této televize se bude nově objevovat evropská lidová tvorba.

Šlágr TV navázala spolupráci s německou televizí Mainstream Media AG, která provozuje podobně orientované programy. Spolupráce s německou televizí nebude pouze v oblasti evropské lidové tvorby. Obě televize se dohodly na realizaci společenských programů za účasti českých i německých moderátorů. Velký úspěch si od tohoto projektu slibuje především majitel Šlágr TV Karel Peterka.

Pokud tedy chceme vidět tuto spolupráci na vlastní oči, měli bychom si Šlágr TV naladit. V tuto chvílí se určitě v duchu začnete ptát – Jak naladit Šlágr televizi? Na naladění Šlágru není nic těžkého. Naladit jde poměrně snadno a zvládne to každý člověk. Důležité je, aby věděl, jak naladit Šlágr TV. Především si zjistit přes jaký signál vysílá.

Nezapomeňte, že televizní vysílání přešlo z analogového signálu na signál digitální. V případě, že máme televizi, která přijímá pouze analogové vysílání, musíme si pořídit set – top box. Set – top box převede analogový signál na digitální a nic nám nebrání v nalazení televizních kanálů. V případě Led televizí, plazmových televizí jsme tohoto ušetřeni, jelikož tyto televize v sobě mají set-top box zabudovaný.

Jak naladit Šlágr TV:

A. Televize se set – top boxem

Vstoupíme do ovládacího menu set-top boxu a v části nastavení zvolíme „naladit“. V sekci naladit zvolíme buď automatické, nebo manuální nalazení. Poté se Vám Šlágr TV naladí.

B. Led televize, plasmové televize

V tomto případě je postup velmi jednoduchý. Televize v sobě mají set – top box již zabudovaný. Stačí tedy zvolit v ovládacím menu položku automaticky naladit tv kanály. Za pár minut Vám televize Šlágr TV najde, naladí a uloží do své paměti.

C. Satelitní televize

U satelitní televize stačí mít přijímač vybavený funkcí „Fast scan“. Program Šlágr TV tak automaticky naleznete v nabídce televizních kanálů. Stačí potvrdit jeho uložení a je hotovo.

Po splnění tohoto postupu už nic nebrání příjemnému a pohodovému poslechu Šlágr TV u vás doma. Šlágr TV hraje lidové písničky a největší radost určitě přinese generaci našich dědečků a babiček.

Jeden komentář u “Šlágr TV jak naladit”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *