Jak si připevnit květináče do oken

Rate this post

Jak si připevnit květináče do oken

Znáte to, milujte letní rostliny a rádi byste si dali do oken do květináče. Jenže může zafoukat vítr a květináče spadnou a mohou někoho zranit. V lepším případě se rozbít a rozsypat a květiny poškodit. Jak připevnit květináče do oken, abyste se mohli pyšnit nádhernými květinami a měli ta nejkrásnější okna?

Můžete si přivrtat zábranu, díky které budou květináče v oknech dokonale držet. Jenže to chce vrtání a šikovného a především ochotného muže toto udělat. Ne každá z nás má na takového muže štěstí a tak si milé dámy musíme nějakým způsobem poradit samy.

Další možností je teleskopická tyč, která se vloží mezi okna a pořádně se utáhne. Tady není třeba žádného vrtání, pouze větší sílu, kterou by měl vynaložit spíše muž. Jenže pokud jste opět narazila a muž se k tomu nemá, budete muset zvolit jinou metodu. Tyče navíc nejsou úplně levné, a pokud máte oken hodně, dost by se vám to prodražilo.

Poradím vám. Je to levná metoda, nikdo ani nepozná, že jste něco přidělali, protože to na první pohled nebude vidět a tak si i květináče můžete krásně nazdobit. Budou totiž vidět celé.

Chce to pouze koupit svorky, kterými se například spojují kabely. Svorky jsou plastové, na jednom konci mají očko, do kterého se zasune druhý konec a svorka se tak spojí. Pomocí několika svorek obmotáte květináč na dvou místech a konec svorky pak přivřete do okna. Květináče vám na okně vydrží při jakékoliv vichřici.

Jediné na co musíte dát pozor je, pokud si do květináče dáte převislé květiny, aby vám nespadly při otevírání okna. Proto je třeba svorky v okně držet, až půjdete květiny zalít. Na tento způsob jsem přišla z toho důvodu, že jsem neustále toužila mít květiny za oknem, ale pořád dokola mi padaly z okna a moje drahá polovička odmítala cokoliv vrtat, nebo kupovat, tak jsem si poradila právě takto a květináče mi tímto způsobem drží již 5 let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *