Jak naladit Smíchov televizi

Rate this post

V dnešní době se televizní vysílání stále rozšiřuje. V 90. letech 20. století jsme měli pouze čtyři televizní stanice. Jednalo se o tyto televizní stanice – ČT 1, ČT 2, Nova a Prima. V průběhu uplynulých dvaceti let se ovšem tyto stanice rozšířily. V roce 2014 nám vedle uvedených stanic hrají i stanice Nova Cinema, Prima COLL a Love, ČT 24, ČT sport, Barrandov a Smíchov.

By: LG전자

SMÍCHOV tv patří pod skupinu Nova. Své vysílání tato televize zahájila před Vánocemi v roce 2012. Program vysílání na Smíchově je převážně pro celou rodinu a je složený převážně z komediálních filmů, animovaných i hraných seriálů. V roce 2014 představí Smíchov divákům svou první původní tvorbu. Bude se jednat o humorný pořad nazvaný Desítka.

Pokud tedy chceme vidět tento nový pořad, měli bychom si Smíchov naladit. V tuto chvílí se určitě v duchu začnete ptát – Jak naladit Smíchov televizi? Na naladění Smíchova není nic těžkého. Naladit jde poměrně snadno a zvládne to každý člověk. Důležité je, aby věděl, jak naladit Smíchov tv.

Televizní vysílání přešlo z analogového signálu na signál digitální. V případě, že máme televizi, která přijímá pouze analogové vysílání, musíme si pořídit set–top box. Set–top box převede analogový signál na digitální a nic nám nebrání v nalazení televizních kanálů. V případě Led televizí, plazmových televizí jsme tohoto ušetřeni, jelikož tyto televize v sobě mají set-top box zabudovaný.

Jak naladit SMÍCHOV tv:

A. Televize se set – top boxem

Vstoupíme do ovládacího menu set-top boxu a v části nastavení zvolíme „naladit“. V sekci naladit zvolíme buď automatické, nebo manuální nalazení. Poté se Vám Smíchov tv naladí. Pokud se Vám Smíchov tv nenaladí, je nutné ještě zadat číslo Multiplexu 4 dle regionu, ve kterém bydlíte. Multiplex 4 je pozemní digitální vysílání pro Smíchov tv.

B. Led televize, plasmové televize

V tomto případě je postup velmi jednoduchý. Televize v sobě mají set – top box již zabudovaný. Stačí tedy zvolit v ovládacím menu položku automaticky naladit tv kanály. Za pár minut Vám televize Smíchov najde, naladí a uloží do své paměti.

C. Satelitní televize

U satelitní televize stačí mít přijímač vybavený funkcí „Fast scan“. Program Smíchov tak automaticky naleznete v nabídce televizních kanálů. Stačí potvrdit jeho uložení a je hotovo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *